9 thoughts on “Rozhlasová reportáž – tým 3

 1. Slečna moderátorka má moc příjemný hlas a bylo ji skvěle rozumět, jen je škoda, že její projev je takový bez energie. Ředitelka mluví až moc dlouho, trochu bych to zkrátila. Znělka reportáž oživila, hezké.

 2. Pěkný úvod, já bych osobně trochu zrychlila projev moderátorky, je moc takový utahaný. Z reportáže celkově nejde moc energie 😀 Ale jinak se nám líbí telefonní přepojení na repondentku. Celkově velmi povedené 🙂

 3. – pěkná znělka
  – hezký projev reportérky,
  – přirozený projev respondentky, jen poslední věta byla nesrozumitelná…
  – stálo by za to dodat, jestli (a kde) je možné poslechnout konzerty ze záznamu
  – mohlo být použito více střihů pro zpestření reportáže

 4. Líbilo se mi, jak byla reportáž postavena, krásná hudba na začátku, proložení rozhovorem i rozloučení na konci. Příště bych se pokusila reportáž trochu zkrátit, místy jsem ztrácela pozornost a musela se k oné části znovu vracet.

 5. Dobře postavená reportáž, znělka na začátku mě hned nalákala na pokračování. Reportérka mluvila hodně dlouho, stejně tak ředitelka, klidně bych jejich řeči trochu prostřídala, nebo místy zkrátila. Skvělé bylo, že oběma osobám bylo dobře rozumět a hned od začátku bylo jasné o jakou kulturní akci jde. Zvážila bych trochu víc intonace v pasáži reportérky, možná by to pomohlo k oživení a úvod by nevypadal tak dlouhý.

 6. Krásná hudba na začátku. U ředitelky bych nechal jen pár vět, neboť mluví docela dlouho. Další informace od ředitelky je lepší říct svými slovy, nebo zapojit další osobu, aby se to častěji střídal.

 7. (+) zřetelná výslovnost moderátorky
  (+) hezká úvodní znělka
  (+) zakomponování ředitelky

  (-) poměrně dlouhý úvod do tématu
  (-) místy monotónní projev

 8. Dobrá reportáž zabývající se velmi zajímavým tématem. Úvodní záznam z koncertu je dobrý nápad, nechala bych ho hrát i déle. Úvodní slovo moderátorky se jeví jako moc dlouhé. S příchodem produkční ředitelky se situace zlepší, ale ta poté mluví také velmi dlouho. Forma kratších pasáží by možná byla pro rozhlasovou reportáž vhodnější a pro posluchače snazší na poslech a udržení pozornosti.

  1. + hezká úvodní znělka
   + hned od začátku posluchač ví o čem je řeč

   -dlouhé pasáže kdy mluví jen jedna osoba, místy monotónní

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..