11 thoughts on “Rozhlasová reportáž – Tým 5

 1. Příjemný hlas moderátora, dobrá výslovnost a tak akorát rychlý projev. Chybí nám asi jen nějaké doprovodné zvuky v pozadí, oceňujeme svižnost reportáže. 🙂

 2. Kladně hodnotím příjemný projev a profesionální rozloučení na konci reportáže. Bylo by možná vhodné projev oživit nějakými šumy nebo hudbou v pozadí. Téma mne zaujalo natolik, že jsem si po skončení reportáže stránky AFO opravdu vyhledala.

 3. -srozumitelné jasné informace
  -příjemný hlas
  – asi bych pro větší upoutání posluchače přdala nějakou hudbu a hosta

 4. Na začátku jsem se na to nějak nemohla soustředit, takže jsem si to musela poslechnout dvakrát. Možná bych to doporučila trochu zpomalit, aby pozornost posluchače byla připoutána od první chvíle. Jinak mi tam nic nechybělo, reportáž má všechny potřebné informace.

 5. V reportáži se mi nejvíc líbil nápad s přidanou hudbou, dá se snadno poznat kde je přechod mezi částmi. Reportáž je sice dost stručná, ale obsahuje všechny potřebné informace. Osobně bych si to ráda poslouchala i dál kvůli příjemnému hlasu a zřetelné výslovnosti reportérky. Důležité pro mě je také to, že byl scénář zpracován se záměřením na milovníky kultury, a nebyla to pouze „klasická“ reportáž například ze zpráv.

 6. Dobra reportáž a velmi příjemný hlas. Všechny důležitý informace byli zmíněny, ale chyběl nějaký host

 7. Reportér má velmi příjemný hlas, nikde se nezadrhával a přirozeně intonoval. Na konci reportáže se s posluchači vhodně rozloučil. Scénář byl napsán zcela jasně za použití srozumitelných vět. Zmíněny byly veškeré potřebné informace. Přestože po celou dobu mluvil pouze jeden člověk, v představených informacích se posluchač nijak neztrácí. Reportáži chybí pouze nějaké zpestření v podobě znělky/hosta.

 8. Moc se mi líbí zvolená slova, věty i projev celkově. Zároveň je situace dobře popsaná a dozvíme se vše potřebné. Jen mi tam chybí nějaké oživení – hudba nebo nějaký šum okolí v pozadí, rozhovor s organizátorem, nebo fanouškem a podobně.

 9. (+) důležité informace o festivalu jsou zmíněny
  (+) krásně zvolená slova:)
  – dobře napsaný “scénář”
  (+) zajímavé, poutavé téma
  (+) závěrečný pozdrav

  (-) žádný host
  (-) šumy v pozadí by reportáži dodali na živosti
  (-) místy jde moderátorovi těžce rozumět

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..