11 thoughts on “Rozhlasová reportáž – tým 6: AntiPearle

 1. Velmi pěkné, informativní obsah, lehce pomalejší tempo působí malinko čteně ale všeobecně velmi pěkné

 2. Moc hezká reportáž, velice příjemný hlas reportérky a dokonce se Vám podařilo vměstnat do časového limitu dva rozhovory! Někdy byl mluvený projev takový pomalejší, ale celkově se nám rozhlasová reportáž moc líbila a vyváženost hlasitosti zvuků v pozadí a hovoru byla suprově nakombinovaná!

 3. Projev první respondentky působí jako kdyby byl čtený. Tempo je pomalejší, ale obsahově je reportáž velmi pestrá. Zvuk je na dobré úrovni.

 4. Líbí se nám, že se do 3 minut povedlo dostat dva kratičké rozhovory, čímž je to pro posluchače o něco rozmanitější a zajímavější. Pobavil vtípeček RawR xD. Šum moře na konci už byl ale zbytečně natažený. Tlesknutí reportérky při rozloučení nepůsobí zrovna profesionálně, ale tak Nova není zrovna známá úrovní, takže asi v pořádku.

 5. Moc pěkná reportáž. Tempo je skutečně místy pomalejší, ale není monotónní, líbí se nám zapojení rozhovoru i s influencerkou. Podkres je zvolený pěkně, jen na konci ještě poměrně dlouho zbytečně běží.

 6. – výborný reportážní rozhovor
  – pěkný podkres
  – dobré zapojení influencerky
  – dobrý projev všech protagonistek
  – zajímavé zaváhání influencerky při otázce, proč značku podporuje 🙂 – že by nechtěla přiznat finanční motivaci? 😉
  – oceňuji závěrečné představení reportérky
  (Nejvpre jsem si říkal, že je to hodně komerční reportáž – ze strany reportérky byl produkt dost podporován, ale když jsem slyšel, že je z TV Nova, tak tomu styl rámcově odpovídá :).)

 7. Tým 1: Oceňujeme, že reportáž obsahuje dva rozhovoru, a je tak pestrá a záživná. Podkres šumu moře je fajn, jen na konci reportáže se to mohlo vypustit, kdy tam je 10 sekund šumu, působí to spíš jak kdyby na Nově měli problém s technikou.

 8. Je super, že v reportáži máte názor influencerky, celkové zpracování zvuku je moc kvalitní. Poslední fráze zakladatelky zní trochu divně, ale celkem nám to přišlo velice dobrý 🙂

 9. Hezky zpracovaná reportáž :)) možná bychom doporučili rychlejší tempo projevu, chvilkami působila reportáž trochu ospale. Oceňujeme zvuky v pozadí – šum v obchodě. Super!

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..