9 thoughts on “Rozhlasová reportáž – Tým 6

 1. Super projev! Skvělá hudba v pozadí, jakoby tam člověk skutečně byl. Osvěžili bychom reportáž nějakým rychlým rozhovorem. Jinak velmi povedené 🙂

 2. – pěkný úvod s klapnutím kliky
  – dobrý projev reportérky
  – správně použitá hudba v podkresu
  – ani nechyběl rozhovor s organizátorem, příjemně postavená reportáž

 3. V reportáži se mi nejvíc líbil nápad s přidanou hudbou, dá se snadno poznat kde je přechod mezi částmi. Reportáž je sice dost stručná, ale obsahuje všechny potřebné informace. Osobně bych si to ráda poslouchala i dál kvůli příjemnému hlasu a zřetelné výslovnosti reportérky. Důležité pro mě je také to, že byl scénář zpracován se záměřením na milovníky kultury, a nebyla to pouze „klasická“ reportáž například ze zpráv.

 4. Hezké zapracována reportáž. Opravdu se dá představit tu výstavu a hudba na pozadí taky velmi příjemné doplňovala popis expozici. Na konci chyběli mi informace kde zakoupit vstupenky a najít další informaci o výstavě.

 5. Reportáž je moc hezky zpracovaná. Zazněly všechny potřebné informace a dokonce byly přidány i informace o budoucnosti výstavy. Popis výstavy byl velmi barvitý, takže si posluchač může výstavu živě představit. Příjemná hudba doplňující popis byl velmi dobrý nápad.

 6. Hezky zpracovaný scénář. Příjemný hlas a jasná zřetelná výslovnost. Moc se mi líbila hudba, která reportáž podkreslovala a naladila tak příjemnou atmosféru. Nezazněly žádné rušivé šumy/zvuky. Posluchačům byly poskytnuty veškeré potřebné informace, na co se případně do budoucna na návštěvě mohou těšit.

 7. Skvělý popis toho, co bychom zažili, kdybychom mohli být na místě výstavy. Člověk si to dokáže opravdu dobře představit. Líbí se mi také přidaná hudba. Posluchač se zároveň dozvěděl všechny potřebné informace a jak to s výstavou bude do budoucna. Jen malý detail k výslovnosti – Edgara Degy, ne Degase.

 8. V reportáži je konkrétně popsaná výstava včetně provedení za normálních podmínek bez covidových opatření, což vidíme jako plus, posluchač si tak dobře dovede představit, na co se může těšit. Příjemná je i hudba v pozadí při líčení vizuálu provedení samotné výstavy. Dalším pozitivem reportáže je také přesný popis toho jak bude akce probíhat i za omezených podmínek. Pokud se ale výstava přesouvá, a Fórum Karlín je nejspíš zavřené, je možné aby byl vpuštěn reportér? Jinak velmi pěkné!

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..