9 thoughts on “Rozhlasová reportáž – Tým 8

 1. Reportáž je moc hezká. Zazněly všechny potřebné informace o knize, moderátorka i všichni ostatní mají velmi hezký projev. Zvuky v pozadí dodávají reportáži živost a autenticitu.

 2. Vaše rozhlasová reportáž se nám líbí, dozvěděli jsme se potřebné informace. Použili jste hlasy v pozadí i rozhovory s aktéry, což je velké plus. Máte všechny příjemný projev, jen to celé trochu působí strojeně.

 3. – dobře zvolené ruchy v pozadí
  – pěkný rozhovor s autorkou, jen autorka zněla, jako by odpovědi četla
  – dobré zapojení návštěvnice, která má navíc přirozený projev
  – škoda jen, že nepadlo víc informací o první knize, alespoň její název

 4. Moc dobrá práce s hlasy, všechny zněly moc hezky poslechově i intonačně: moderátorka zní velmi profesionálně (podobá se hlasu ze zpráv), z druhé dotazované úplně čiší osobnost, která se dá dobře představit, i autorka má hezký hlas, jen na to, že je to rozhovor, zní jako by to předčítala. A spolu s šumem v pozadí si dokážu barvitě představit, že ten rozhovor reálně proběhl.

 5. Reportáž se mi velmi líbí. Je energická, živá a nenudí mě. Všechny dívky mají příjemný hlas, který je pro mluvené slovo potřeba, jen hlas „autorky“ mi přijde trochu strojený a řeč až moc naučená. Z reportáže se dozvím vše potřebné (tedy až na první knihu spisovatelky, která je v reportáži zmíněná a mě jako posluchače zajímá i ta), ale jsem pomocí redaktorky součástí děje a to se mi líbí!

 6. Příjemný hlas a projev redaktorky. Veškeré důležité informace byly zmíněny. Kladně hodnotíme zapojení více osob do reportáže a také šum v pozadí, díky kterému působí reportáž věrohodně.

 7. Zvuk na pozadí dodává na autenticitě, zároveň nebyl rušivý. Redaktorka správně hned na začátku říká kde je, co se děje atd. Podle stylu projevu je jasně poznat, zda mluví redaktorka nebo některá z dotazovaných. Rozhovor tak přirozeně plyne a je v něm vlastně i obsaženo velké množství důležitých informací. Tato reportáž se mi velmi líbila, kvalitou se blíží těm skutečným, které občas poslouchám (např. na Český rozhlas plus).

 8. Tato reportáž se mi moc líbila. Rozhovor je živý, zajímavý a rychle odsýpá. Rozhovor je také velmi vhodně zasazen do knihkupectví a v pozadí jsou přiměřeně slyšet šumy z dění akce. Moderátorka i ostatní mají velmi pěkný projev.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..