9 thoughts on “Rozhlasová reportáž – Tým 9

 1. Oceňuji úvodní znělku, zapojení režiséra, relevantní informace a skvělý nápad se zapojením psycholožky. Možná bych reportáž jen trochu zkrátila.

 2. I přesto, že je reportáž velmi dlouhá, ani na chvíli se posluchač nenudí. Hezký projev moderátorky, využití rozhovoru Víta Klusáka, a také autentický projev respondentky s ruchy v pozadí. Úvodní znělka je velmi povedená.

 3. Velmi dobrá znělka s číslem týmu. Celá reportáž působí autenticky, nenuceně, přirozeně. Tři minuty uběhnou jako voda, člověk se určitě nenudí. Super jste využili a sestříhali reálný rozhovor s režisérem Vítem Klusákem.

 4. Tato reportáž je dle mého názoru na úrovni běžných reportáží, které můžeme slyšet například v rádiu. Velice se mi líbí zapojení režiséra a psycholožky do rozhovoru, dodalo to reportáži příjemný spád. Oceňuji i zajímavé téma, které si tým vybral pro zpracování. Dozvěděla jsem se vše potřebné, reportáž nebyla nijak zdlouhavá a naopak rozhovor hezky plynul. Líbí se mi i vytvořená znělka, použitá na konci i na začátku reportáže.

 5. Velmi propracované. Dobře jste si s tím vyhráli. Super projev všech členů. Reportáž mohla být klidně kratší. Moderátorka při loučení působí skutečně jak druhá Lucka Borhyová :D. Za mě osobně je film V Síti už trochu ohrané téma, moji pozornost to tudíž lehce ztrácí, ale to je spíše můj problém. Bezpochyby se jedná o zásadní společenské téma, které se musí řešit. Za nás určitě jedna z nejlepších reportáží. 🙂

 6. – pěnká znělka
  – perfektní zapojení autora filmu
  – dobrý projev reportérky
  – hezké zapojení psycholožky
  – oceňuji podané rady psycholožky
  – dobrá výzva k zapojení do dalších debat

 7. Chtěla bych ocenit intro, které jste přímo pro reportáž udělali. Celkově na mě reportáž působila velmi dobře, oceňuji také originální nápad využít přímo hlas pana režiséra Víta Klusáka, který reportáž hezky oživil. Všechny hlasy byly dobře slyšet a bylo jasné kdo zrovna mluvil. Z mého pohledu by reportáž ale nemusela být tak dlouhá.

 8. Tým 1
  Velmi oceňuji intro – správně volená znělka a do toho namluvené slova s ozvěnou. Super nápad! Líbí se mi použití přímo hlasu Víta klusáka, ale bacha na autorské práva, ikdyž tady je to asi irelevantní. Co by bylo fajn, je trochu živější a svižnější moderování moderátorky. Pozitivní respondentka s trochou hluku v pozadí je autentická, to je taky dobře udělané. Obsahově zajímavé.

 9. Obsahově je to zajímavé, ptáte se více lidí a je tu tedy několik pohledů. Zároveň je to proložené tak, že se hlasy často střídají a člověka to nezačne nudit. Jenom po skončení prvního projevu dotazovaného (mužský hlas) je moc prudký přechod zase k moderátorce.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..