Samostatnou rapovou scénu, doprovodný program na téma ODVAHA a další novinky přinese již šestý ročník multižánrového festivalu Metronome Prague

Praha, 25.3.2023

Od čtvrtka 22.6. do soboty 24.6. 2023 bude na pražském Výstavišti probíhat už šestý ročník multižánrového festivalu Metronome Prague. Kromě mezinárodních hudebních hvězd jako Jamiroquai nebo Aurora vystoupí i čeští interpreti Aiko nebo Něco Něco. Pro návštěvníky je připraven i bohatý doprovodný program, zčásti zaměřen na téma „odvaha“.

Kromě klasických vstupenek na jeden nebo všechny tři dny festivalu jsou v nabídce i tzv. balíčky, které nabízejí vstup do VIP zóny nebo ubytování v jednom ze spřátelených hotelů.

Na své si letos přijdou zejména fanoušci rapové hudby, festival letos vůbec poprvé představuje samostatnou scénu, která představí bohatou přehlídku rapových umělců ze zahraničí i z Tuzemska. Mezi hlavní jména patří americký rapper J.I.D, který dříve spolupracoval s kapelou Imagine Dragons nebo hvězdou oblíbenou především generací Z – Doja Cat.

Doprovodný program festivalu s tématem „odvaha“ přinese ve spolupráci s rozmanitými kulturními
a uměleckými institucemi výstavy, workshopy nebo debaty. „Vybrali jsme odvahu, protože té není nikdy dost.“ uvádí za Metronome festival Alena Švejnohová. Chybět nebudou ani aktivity pro děti.

V současné době probíhá 4. vlna prodeje vstupenek za zvýhodněnou cenu 3190 Kč. Tato cena se po vyprodání 6000 ks vstupenek zvýší na částku 3990 Kč.

Web: https://www.metronome.cz/cs

Facebook: https://www.facebook.com/metronomeprague/

Instagram: https://www.instagram.com/metronomeprague/

Kontakt: info@metronome.cz

6 thoughts on “Samostatnou rapovou scénu, doprovodný program na téma ODVAHA a další novinky přinese již šestý ročník multižánrového festivalu Metronome Prague

 1. Skvěle zpracovaná tisková zpráva, souhlasím však s týmem č. 5 ohledně kratšího titulku.

 2. Stručná zpráva, která obsahuje vše podstatné a nic navíc. Moc se mi líbí, ale musím souhlasit s týmem 3 ohledně druhého odstavce – ten se na začátek zprávy vůbec nehodí. Líbí se mi celková komplexnost zprávy. Má to hlavu a patu.

 3. – souhlas s týmem 5
  – „22.6. do soboty 24.6.“ – chybí mezery za prvními tečkami v datech
  – “ Imagine Dragons nebo hvězdou“ – před „nebo“ má být čárka (je tam věta vložená)
  – „dost.“ uvádí“ – místo tečky má být čárka
  – tento odstavec s citací by se hodil spíš po 1. odstavci, kde se odvaha zmiňuje
  – souhlas s týmem 3 – jen bych ho dal až na poslední místo za zvýhodněnou cenu vstupenek. Navíc TZ obsahuje jen jednu cenu – čeho se týká? VIP? Nebo i ubytování? Nebo je to jiný balíček? Je to na jeden den, nebo na celý festival? – toto jsou informace, které mi v TZ chybí.

 4. Celkově se mi tisková zpráva moc líbí, akorát bych možná 2.odstavec dala na předposlední místo. Jinak je zpráva napsána velmi stručně a výstižně.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..