Tisková zpráva – tým 7: Audio ZOO

Ještě divočejší léto s festivalem Audio Zoo v centru Prahy

Audio Zoo – festival, který propojuje taneční a elektronickou hudbu, se bude konat 17., 18. a 19. září 2021 na Výstavišti Holešovice v Praze. Třídenní festival nabízí výběr českých a zahraničních umělců ze světa drum & bassu, house music i techna.

Organizační tým festivalu Let It Roll spojil své síly s ROXY, Cube Events, Devastator a Smack One a vytvořili ojedinělý projekt. Jedná se o festival elektronické hudby v podání českých a zahraničních interpretů.

Původně bylo zamýšleno uskutečnit první ročník tohoto festivalu v červnu roku 2020. Kvůli vládním opatřením v souvislosti s koronavirovou epidemií se však festival nemohl uskutečnit v plné parádě. Místo toho přišli pořadatelé s úspornější, ale bezpečnější variantou, a to party na střeše.

Pro letošní léto se připravuje skutečný festival Audio Zoo. Bude se konat 17., 18. a 19. září 2021 na Výstavišti Holešovice v Praze. Už v průběhu března budou zveřejněny všechny důležité informace. 

Organizátoři se zavázali k tomu, že na prvním ročníku festivalu bude vstupné zdarma. Proto stačí vyplnit registrační formulář na webových stránkách Audio Zoo a vstupenka vám přijde emailem. Těm, kteří se již registrovali v roce 2020, přijde vstupenka automaticky.

Akce je přístupná od 16 let. Mladší návštěvníci mohou přijít pouze v doprovodu zákonných zástupců. Je možné se dostat na místo vlakem nebo autobusem a městskou hromadnou dopravou, ale i vlastním autem. Zaparkovat můžete na placených parkovištích v blízkosti Výstaviště Holešovice. Případně můžete využít služeb jakou jsou Uber, Liftago nebo Bolt.

Pokud si tedy nechcete nechat uniknout žádnou informaci, sledujte internetové stránky události.

Fotografie z Audio Zoo Rooftops 2020:

Návrat na rozcestník Mediální komunikace

13 thoughts on “Tisková zpráva – tým 7: Audio ZOO

 1. Tým 10 – Pěkná TZ. Oceňuji přiložené fotky. Chybí mi tam nějaká citace, ideálně někoho z organizátorů. „Organizační tým…. vytvořil“ (ne vytvořili). V předposlední větě je „jakou“ místo „jako“, také mi nepřijde vhodné na poslední chvíli přejít do 2. osoby.

 2. Dobře napsané, souhlasím s tím, že by text mohl obsahovat nějaký odkaz na oficiální web s více informacemi.

 3. Super, jen zde chybí nějaký odkaz (stránka), kde bychom se o festivalu dozvěděli více, jak je uvedeno na konci celé zprávy.

 4. – „vytvořili“ – buď „vytvořil“ (organizační tým), nebo „společně vytvořili“
  – „Je možné se dostat na místo “ – neobratná formulace
  – „Zaparkovat můžete na placených parkovištích“
  – 1. cílovou skupinou jsou novináři
  – 2. proč přecházet na poslední moment do 2. osoby?
  – dobré zapojení doprovodných fotografií
  – mohlo být doplněno citací organizátorů
  – „Už v průběhu března budou zveřejněny všechny důležité informace.“
  – 1. některé důležité informace již byly zveřejněny (kdy a kde)
  – 2. pro novináře je lepší formulace např. „další důležité inromace (nebo spíš rámcově jaké – např. vystupující) zašleme v průběhu března“ či podobně
  – „17., 18. a 19. září 2021“ – lépe od 17. do 19. (v původní verzi to vypadá, že se jedná o tři opakování, ne o třídenní akci)

 5. Hezky napsané a poutavé, ale vytkli bychom zbytečné množství odstavců, které by mohly být v některých případech pohromadě.

 6. Tým 9 – nemáme co jiného vytknout, než to, co bylo již zmíněno. Za nás moc hezky napsaná zpráva.

 7. Tým č. 5 – jak uvádí tým 1, některé odstavce mohli být spojené. Jinak je tato tisková zpráva napsaná velmi pěkně.

 8. Tým 1 – Skvěle napsáno, jediná drobnost co vytknout, že nemuselo být použito tolik odstavců, někde na sebe text navazuje a dva odstavce mohli být sloučeny v jeden.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..