6 thoughts on “Tým 1 – Anifilm: Newsletter

 1. Dobrá volba fontu korespondujícího s vizuálním stylem festivalu. Velmi se nám také líbí celkové rozložení newsletteru a umístění log sponzorů. Možná by stalo za zkoušku text lehce prostrkat, aby se lépe četl. A také jsme si povšimli, že není ikona YouTube stejně velká jako dvě ikony zbylé.

 2. – NL by mohl být kompaktnější
  – souhlas s ostatními: chybí přesné místo konání, informace o vstupném a jak získat vstup
  – chybí výzva k akci (zapíšu si termín… a co dál?)
  – oceňuji vložení sponzorů
  – a možnost odhlášení NL

  Celkově dobrá práce.

 3. Za tým 3: Newsletter působí velmi autenticky, možná bychom jen doporučili vytučnit menší části textupro lepší čtení, dodat informace o vstupném, a kontakt na někoho z organizátorů. Jinak vizuálně skvělé, barevná paleta především!

 4. Líbí se nám kreativní zpracování newsletteru, ale font nám přijde možná až příliš velký. Vizuál festivalu bychom daly na první stránku. Chybí také odkaz na webové stránky. Nicméně barevně je to sladěné pěkně a čtenář rozhodně nic nepřehlédne. Líbí se nám i ten detail na konci (špatné zobrazení, nechcete dál dostávat newsletter), působí to opravdu tak, jakože to právě přišlo do mailu.

 5. Za tým 4: Tento newsletter se nám velmi líbí, především po grafické stránce. Skvěle byla zvolena paleta barev i font – vše k sobě jednoduše skvěle ladí. Také obsahuje vše, co by měl, až na přesné místo konání (pokud se tedy festival nekoná v celém Liberci) a informaci o vstupném.

 6. Na vašom newslettri sa nám páči rozdelenie jednotlivých obsahových blokov do grafických blokov. Logo festivalu nám však príde príliš veľké ako aj ikony sociálnych sietí na konci.
  Chýba nám tam informácia o tom či sa na festival platí vstupné alebo je potrebná nejaká registrácia dopredu. Chýba nám tam aj kontakt na organizátora festivalu. (Tým 5)

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..