6 thoughts on “Tým 1: Anifilm – Reportážní rozhovor

  1. Tým 2: Dle našeho názoru je rozhovor povedený. Na začátku je dobrá znělka, projev je srozumitelný a obsahuje veškere informace, které by potenciální návštěvník chtěl vědět. Menši mínus za rychlejší mluvu na straně reportérky, ale i tak hodnodíme výstup velmi pozitivně.

    1. za tým 3: rozhovor podle nás plyne hezky přirozeně, možná jen trošku zpomalit, jinak moc povedené! škoda jen závěrečné znělky

  2. Za tým 4: Rozhovor je za nás velmi podařený. Projev je velmi přirozený, možná jen z pohledu reportérky trochu rychlejší. Po obsahové stránce se dozvíme vše potřebné. Konec celé reportáže je useknutý – asi chyba střihu. Hodila by se závěrečná znělka. Celkově ale rozhovor hodnotíme velmi dobře.

  3. Za nás velmi povedený rozhovor, hlavně co se obsahu týče. Posluchač se dozvěděl všechny potřebné informace, které ohledně festivalu potřeboval vědět. Jedinými rušivými prvky byla velmi rychlá mluva reportérky a nepoměr hlasitosti znělky a samotného mluveného slova.

  4. Reportážní rozhovor byl za nás velmi srozumitelný, obsahoval veškeré potřebné informace o festivalu, jediné, co jsme nezaznamenaly byl rok konání, ale byl zmíněn „příští rok“, takže se člověk neztratí. Rozhovor je tak akorát dlouhý, že posluchače nepřestane bavit, líbil se nám hudební úvod, který jednoduše reportáž uvede a naláká posluchačovu pozornost. Za nás moc povedené!

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..