8 thoughts on “Tým 1 – PR video

  1. PR video je po celou dobu napínavé. Velmi pěkný projev mluvčího, který uvede všechny potřebné informace a naláká na akci.

  2. Video je hezky zpracované, líbí se mi zvolená hudba v pozadí a hlasu moderátora je perfektně rozumět. Nicméně souhlasím s komentáři kolegů a první část bez mluvení bych zkrátila.

  3. Zajímavé a dobře provedené video – je z něj značné, o jakou akci se jedná. Mluvčí mluví srozumitelně, zřetelně a k věci. Akorát bych lehce zkrátila úvodní sekvenci.

  4. Začátek před vstupem mluvčího sice byl přes půlku dlouhý, na druhou stranu byl ale napínavý, člověk se chtěl dozvědět, co přijde, a díky chytlavé hudbě to čekání nevadilo. Obsahově to bylo stručné, ale výstižné, a mluvené slovo bylo na vysoké úrovni.

  5. Zajímavé a kreativní zpracování, jediný minus je trochu zdlouhavý začátek bez promluvení, po kterém člověk má tendence posunout video až ke konci, aby pochopil, o co se jedná. Akce je popsána profesionálně, mluvčí má příjemný verbální projev.

  6. Video je delší dobu bez promluvení, tudíž působí ze začátku lehce zdlouhavě. Líbí se nám dobře zvolený mluvčí, jeho zřetelný a poutavý hlas. Celkově hodnotíme video kladně.

  7. Poutavé a nápadité zpracování, akorát trochu delší začátek bez promluvení – člověk pomalu začíná ztrácet pozornost. Jinak mluvčí popisuje akci zřetelně – až profesionálně, dokáže nalákat na akci. Celkově se nám video velmi líbilo.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..