5 thoughts on “Tým 1 – Signal Fest: Newsletter

 1. – „10.10.“ – má být mezera za tečkou
  – graficky rozhozený text psaný italikou
  – datum konání festivalu se ztrácí v hlavičce, typograficky špatně (chybí tečky za číslicemi)
  – „v“ na konci řádku
  – „Více podrobností najdete zde“ – není vhodné dávat odkaz ze slov typu „zde“ – špatné jak pro SEO, tak pro čitelnost (lépe „na stránkách Signalfestival.com“ apod.)
  – „K zakoupení jsou vstupenky“ – lépe rovnou s výzvou k akci („Kupte si vstupenky“) a nasměrovat (…“na stránkách Signalfestival.com“)

 2. Celkovo sa nám newsletter páči. Zvolili ste veľmi pekný font a farbu, ktorá ladí s obrázkami. Pozitívne hodnotíme aj funkčné prekliky. Obrázky sú tiež pekné, avšak uvodná fotografia nie je vhodne vybraná, keďže nadpis „SIGNAL“ na nej nie je čitatelný. Text je relatívne dlhý, avšak vecne dobre napísaný. Technicky v tomto newsletteri chýba možnosť odhlásiť sa z odberu.

 3. Logo i datum akce jsou nevýrazné, podkladová fotka je přebíjí. Zvolili bychom větší mezery/odsazení mezi odstavci, případně více fotek.

 4. Úvodní fotografie je podle nás dobře zvolená, možná by ale bylo fajn zmínit o co se vlastně jedná hned na začátku newsletteru. Moc nám nesedí rozložení stránky a především pak textu, který občas různě „plave“. Nejsem si také jistá, jestli je u newsletterů vhodné přidávat text přímo na obrázky. Pak jen takové drobnosti jako jednoznakovky na konci řádku, špatně napsané datum (tečky mezi dnem a měsícem, pomlčka místo spojovníku). Oceňujeme výzvu k akci, chybí vám ale věta o odhlášení z newsletteru.

 5. Líbí se nám zvolená úvodní fotografie, rozložení stránky i volba barev, těch není moc a ladí spolu. I přes to, že je text dobře čitelný, je ho tam poněkud příliš. Oceňujeme prokliky.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..