6 thoughts on “Tým 1: Státní opera – reportážní rozhovor

 1. Rozhovor nám přišel jako velmi povedený. Hlavně musíme vyzdvihnout přirozenost obou aktérů, i když je pravda, že to bylo trochu uspěchané a nebylo by na škodu zpomalit a možná dělat i větší pauzy. Informativní stránka rozhovoru byla naprosto v pořádku a vše podstatné zaznělo. Rozhovor by nás určitě do opery nalákal.

 2. – pěkná úvodní znělka
  – dobře použitý podkres
  – zajímavý a informačně hodnotný rozhovor
  – správné představení hosta (i na konci rozhovoru) i reportéra
  – jen by skutečně stálo za to zpomalit

 3. Pozvánka obsahuje pro posluchače mnoho poutavých informací, které se bohužel v rychlosti projevu často ztrácely a vynikly až při opětovném přehrání. Našli jsme zde jen jeden rušivý prvek „hm, hm“ reportéra v čase 1:08. I přes to působí oba aktéři velmi profesionálně a autenticky.

 4. Rozhovor nám přijde moc povedený a dokázal upoutat naši pozornost. Nevšimli jsme si žádných výplňkových slov ani zakoktání. Myslíme si, že by možná bylo lepší mluvit trochu pomaleji. Líbí se nám, jak na sebe účastníci navazují a že rozhovor nezní čteně.

 5. Rozhovor je skvělý! Krásné intro, oba účastníci rozhovoru mluví bez zádrhelů a velice přirozeně. Zazní spoustu důležitých a pro posluchače zajímavých informací. Rozhovor plyne velmi svižně, takže je třeba dávat velký pozor, nebo i přehrát trochu zpět, mluvit by se klidně mohlo i trochu pomaleji. Celkově je rozhovor ale krásně, připravený, nahraný a hlavně namluvený.

 6. Celkově se nám rozhovor moc líbí. Líbí se nám úvodní intro a také chválíme výkon obou aktérů, kteří působí velmi přirozeně a profesionálně. Kvalitu rozhovoru dodává také fakt, že oba aktéři mají příjemný libozvučný hlas, tudíž posluchač nemá chuť hned reportáž vypnout. Navíc v rozhovoru zazní lákavé informace, které by za nás nějaké návštěvníky určitě přesvědčily k návštěvě. Jediné na co bychom upozornili je rychlá mluva dotazovaného. Byť vše bylo řečeno bez zádrhelů, museli jsme si reportáž pustit vícekrát, abychom si vše mohli vizualizovat. Ale celkově reportážní rozhovor chválíme!

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..