8 thoughts on “Tým 2 – PR video

 1. Pěkné PR video, které je tvořené rozhovorem, ale je poměrně zdlouhavé. Chybí nějaké ukázky přímo z projektu.

 2. – pěkná znělka
  – zajímavý rozhovor
  – doporučil bych jinou pozici moderátorky. Takto složené ruce uzavírají prostor a vytvářejí bariéru mezi moderátorem a divákem
  – správná výzva k akci na závěr
  – úvodní slovo moderátorky bych zkrátil
  – stálo by za to více využít formátu videa a jeho možností – takto kromě toho, že vím, jak vypadá moderátorka a respondentka, video nepřináší nic jiného

 3. Moderátorka má pěkné vystupování a i celkem dlouhý text pěkně a bez přeřeků nebo výplní pěkně vypráví. Přízvuk mi nevadí, naopak mě samotnou tím i celkem zaujal. Hlavně oceňuji, že se takové role chopila, když zjevně není Češka. Video mi ale přijde až zbytečně dlouhé. Divák se ale dozví různé zajímavé informace. Nejsem si ale jistá celkovým formátem videa, zda bylo záměrně vytvořeno spíše jako reportáž.

 4. Video je delší a ve spojení s přízvukem moderátorky, kterému je hůře rozumět, mě nezaujalo tolik jako některá jiná videa od spolužáků. Téma je ale zajímavé a dozvím se o něm vše podstatné.

 5. Líbí se mi televizní studio a logo artsu jako takový detail. Dotazovaná dobrovolnice zní nenuceně a přirozeně, divák se tak dozví spoustu informací takovou příjemnou cestou. Tato forma rozhovoru mi ale logicky evokuje rozhlasovou reportáž, kterou jsme už zpracovávali, osobně bych zkusil něco trochu jiného. Stopáž je trochu delší.

 6. Samotný nápad je originální v kontextu PR videa, ale konečný výsledek je trochu zdlouhavý.
  Co se tyče přízvuku cizinky, tak bych to neviděla asi tak negativně. Je to školní video. Přízvuk sice má, ale v cizím jazyce ho máme všichni. Podle mého názoru nikdo jiný z týmu nechtěl se videa účastnit. Buďme tolerantní 🙂

 7. Moderátorka je zjevně cizinka, což podle nás není úplně nejlepší nápad, protože ji nejde zcela dobře rozumět a video ztrácí na atraktivitě. Téma je zajímavé, ale zpracování je za nás málo poutavé.

 8. Bohužel není moderátorce moc rozumět – zvolili bychom asi „rodilého mluvčího“. Video obsahuje všechny důležité informace, ale není moc poutavé. Diváka by po chvíli mohlo začít nudit. Přidali bychom tedy nějaké oživení.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..