5 thoughts on “Tým 2: Pražské jaro – Reportážní rozhovor

 1. Super informace, působí připraveně. Trochu nám chybí doprovodný ruch či znělka ve videu, nepůsobí to tolik záživně. Jinak je rozhovor pěkný a také se nám líbí zapojení telefonního spojení s paní ředitelkou festivalu, super nápad.

 2. – uvedení rozhovorů „přinášíme vám dva rozhovory“ i přenesení k 2. rozhovoru nejsou nejšťastnější – působí to příliš vykonstruovaně. Lepší by bylo rozhovory plynule zasadit do reportáže.
  – pěkně využit „telefonní“ komentář ředitelky festivalu, dalo by se to i využít (např. „nyní se telefonicky spojíme…“)
  – stran chybějících ruchů – u prvního rozhovoru nejsou nezbytné, u druhého, který má vyvolat aktuální dojmy z festivalu, by rozhodně vhodné byly
  – proslov reportéra zní jak z ČRo Vltava, kam by se i reportáž hodila; druhý respondent (návštěvník) by ale mohl být mnohem nadšenější, aby jeho slova byla důvěryhodná
  – Informačně obsažné

 3. Chybí nám nějaký ruch v pozadí, i kdyby uměle přidaný, takto reportáž působí studiově. Ředitelka v projevu několikrát použila „ee“. Přestože je návštěvník údajně spokojený, spokojeně vůbec nezní a nás jako potenciální návštěvníky by nenalákal. Samotný nápad na koncept rozhovoru není vůbec špatný, nicméně je škoda, že tým nevyužil časové výhody a nedal si více záležet.

 4. Reportážní rozhovor nám připadá dobře připravený. Stejně jako zmínil tým 4 se nám líbí zakomponování více lidí. Na úvodu a na konci postrádáme znělku nebo nějaké hudební uvedení. Obsahově je rozhovor dostatečný, ale možná se nám zdá trochu jednotvárný.

 5. Rozhovor je pěkný, zazněly všechny důležité informace. Skvělý nápad použít více lidí a hlasů. Namluveno je to lehce monotónně a rozhovor není moc živý, Jinak ale chválíme.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..