6 thoughts on “Tým 2 – Výběrová aukce umění: Newsletter

  1. Tým 1: Výběr nevýrazných barev navazuje atmosféru a i tak upoutá oko diváka. Po grafické stránce jde o zdařilou práci, ale bohužel nelze nevytknout textovou stránku NL. Na newsletter je tam moc textu, který je rozhozen do tří řezů písma, což zbytečně vytváří těžké bloky, které zpravidla unaví divákovo oko. Kdyby bylo textu méně, newsletter bude celý „provzdušněný“ a zvýšilo by to na poutavosti. Nadpisy, či nejdůležitější hesla by mohly být ve verzálkách, aby zdůraznily to nejdůležitější na celém NL. Jinak není nic dalšího k vytknutí. Pěkná práce

  2. Graficky pěkně zpracovaný NL.
    – zkrátil bych text, je hodně dlouhý…
    – více bych zdůrazil, co má příjemce udělat, aby se mohl zúčastnit (rezervovat místo? koupit vstupenku?)

  3. Za tým 4: Newsletter je dle našeho týmu velmi povedený. Na oko je opravdu hezký a graficky do sebe vše zapadá. Co se týče textu, možná ho je tam na pravé straně více, než by muselo být – některé části by se daly vynechat nebo zkrátit.

  4. Tým 3: Newsletter působí atraktivně a po grafické stránce vypadá hezky. Libí se mi výběr barev v kombinaci s ostatními fotografiemi. Zároveň oceňuji i vybraný font, který je dobře čitelný a vizuálně do newsletteru hezky zapadá. Obsažený text obsahuje všechny podstatné informace, mohl by být kratší a stručnější. Celkově newsletter čtenáře zaujme a je pěkně zpracovaný.

  5. Feedback za tým 6: Nadpis NL bych určitě začala velkým písmenem, aby to působilo pro oči čtenářů lépe. Jméno “Marc Chagall” bych posunula více nahoru nad obrázek, ale nevím zda se vám to bohužel jenom neposunulo, či se mi to zobrazuje, jak má. Zvolili jste moc příjemnou barvu podkladu celého newsletteru, která podtrhne celý text a ostatní fotografie. Jediné, co bych ještě zmínila je font písma, který by pro někoho mohl být špatně čitelný. Celkově je ale celý newsletter hezky zpracován a čtenáře informuje o všem důležitém, co by návštěvníci měli vědět.

  6. Veľmi pekne spracovaný newsletter, páči sa nám kombinácia jemnej farby pozadia s vybranými obrázkami, ale zvolili by som ho menej textový. Časť prvého odstavca je podľa nás zbytočná, pretože je tam informácia len o čase a mieste, ktorá bola už zmienená na začiatku nl. Taktiež sa nám páči koniec newsletteru, kde je možnosť odhlásenia sa od zasielania nl. (TÝM 5)

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..