Tým 2 – Výběrová aukce umění: PR článek

Adolf Loos Apartment and Gallery: Výberová aukčná výstava v srdci Prahy

 

Prichádza jeseň a vy neviete kde stráviť voľné popoludnie? Pozývame Vás na jedinečnú predaukčnú výstavu a výberovú aukciu v Expo 58 ART v Letenských sadoch.

Expo 58 ART prišlo tento rok s unikátnou novinkou výberovej aukčnej siene s excelentnými zbierkami umeleckých diel.

V roce 2023 jsme přišli s novinkou ve formě tzv. výběrové aukce umění. V této aukci, která se uskuteční vždy jen dvakrát ročně, bude nabídnuto jen omezené množství několika desítek aukčních položek té nejvyšší sběratelské kvality.”

Predaukčná výstava sa uskutoční od 21.10. – 11.11. 2023 v priestoroch výstavnej sieni Expo 58 ART. Vyvrcholením výstavy bude Výberová aukucia 12.11. 2023 od 16 hodiny, ktorá sľubuje predstaviť jedinečné umelecké diela ako aj od českých, tak aj od zahraničných umeleckých zbierok.

 

Aukčná sieň Adolf Loos Apartment and Gallery predstavuje 60 položiek v aukcii výberového umenia. Hlavným lákadlom a najvýznamnejšou položkou v aukcii je obraz Marca Chagalla Maternité sur fond bleu, nakoľko sa jedná o prvý aukčný predaj tohto diela.

 

Na výstave budú taktiež predstavé unikátne oleje od autorov ako Alois Wachsman, Emila Filly, Václav Špála, Jakub Schikaneder či Jan Kupecký.

Výberová aukcia v Expo 58 ART je nielen príležitosťou pre zberateľov, ale aj pre milovníkov umenia a tých, ktorí hľadajú inšpiráciu. Dátum tejto umeleckej udalosti si určite poznačte v kalendári a príďte byť súčasťou tohto oslavovania umenia v novembri!

Viac informácií k výstave a aukčný katalóg je možné nájsť na webe www.aloos.cz

6 thoughts on “Tým 2 – Výběrová aukce umění: PR článek

  1. Tým 1: Titulek by se dal zkrátit pouze na „Výberová aukčná výstava v srdci Prahy“ a možná by přidal na poutavosti. Text je strukturován tak, že čtenář nemusí text číst a přesto ví, kde najít informace, které zrovna hledá. Zvýrazněné nejdůležitější informace dodávají na přehlednosti a text tedy předá potřebné i čtenáři, který text jen prolítne očima. Pěkná práce

  2. – jestli se nepletu, tak i ve slovenštině má být před „kde“ čárka („neviete kde stráviť“)
    – „Alois Wachsman, Emila Filly, Václav Špála“ – má být „Emil Filla“
    – jinak ale cílovou skupinu může nalákat a obsahuje i výzvu k akci

  3. Líbí se mi velké množství obrázků, ze kterého jasně vyplývá atmosféra výstav. V článku jsou napsány všechny informace, které jsou potřeba, a dokonce je ta důležitá akce zvýrazněna, což vnímám jako pozitivní krok, protože se tím pro mě stává zapamatovatelná. Na dtuhou stranu pak již tolik nepřemýšlím nad návštěvou jiné části akce, protože jste již pro mě vybrali tu hlavní, které bych se měla účastnit.

  4. Z článku jasně vyplývají všechny potřebné informace, které návštěvník jistě ocení. Asi jedinou maličkou nedokonalostí, kterou bychom trochu zmínili je ta, že text není příliš plynulý, rozčleňují ho dost velké obrázky, u kterých čtenář prakticky ztratí pozornost a začne vnímat spíše grafiku.

  5. Tým 3: Úvod článku zajímavě představuje téma a přitahuje pozornost čtenáře. Obsah článku je zajímavý a informativní. Text je napsán srozumitelně a je dobře strukturován. Obsahuje prvky jako citáty a ilustrační fotografie, které přitáhnou čtenáře. Oceňuji, že je článek stručný, ale zároveň dostatečně dlouhý. Celkově je napsán dobře a poutavě.

  6. Feedback za tým 6: Titulek PR článku by mohl být kratší, ale dokáže čtenáře zatáhnout do děje. Oceňuji zvýrazněný perex, který ještě více dokáže zaujmout oči čtenářů. Text mi přijde čtivý a poutavý. Obsahuje odstavce, citace, fotografie a zvýrazněné důležité informace. Za mě super práce.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..