5 thoughts on “Tým 3: Colours of Ostrava – Reportážní rozhovor

 1. Hluk v pozadí dodává posluchači pocit, že se opravdu nachází na festivalu. Jak ale zmiňují i ostatní týmy, odpovědi návštěvnice jsou málo spontánní. Celkově se nám, ale reportáž líbí a po informační stránce je řečeno vše potřebné.

 2. – pěkně použitá znělka
  – zvuk reportérky byl zastřený a místy hůře slyšitelný
  – podkres ruchy je správně hlasitý – dodává atmosféru, ale neruší
  – respondentka zněla, jako by měla odpověď naučenou či ji dokonce četla… to snižuje autenticitu odpovědí
  – správné představení reportérky, na konci by se hodilo znovu zopakovat rádio, pro které reportážní rozhovor tvořila

 3. Když srovnáme projev reportérky a návštěvnice, projev reportérky zní čteně, návštěvnice je oproti tomu mnohem více přirozenější a projevuje emoce. Oba projevy jsou tak akorát rychlé. Chválíme znělku i ruchy v pozadí. Reportáž obsahově nenadchne, ale ani neurazí. Může to být způsobeno i tím, že první minutu hovoří pouze reportérka.

 4. Velmi pozitivně hodnotíme intro a pozadí přirozeného hluku festivalu. Reportérka se na začátku rozhovoru představila, to dělá rozhovor ještě více důvěryhodným. Otázky a odpovědi v průběhu rozhovoru jsou bohužel trochu monotónní a některé možná čtené a tón samotného rozhovoru není úplně přirozený.

 5. Stejně jako v případě týmu č. 1 chválíme intro. Celkově ale rozhovor působí „roboticky“ a nedokázali jsme se vžít do atmosféry. Byť chápeme, že improvizace není pro každého, bylo podle nás v rozhovoru slyšet, že projev je čtený a nepůsobilo to na nás dobře. Obsahově jste ale podle nás předali posluchačům potřebné informace.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..