5 thoughts on “Tým 3 – Dyzajn Market: Newsletter

 1. – „Ahoj, Alexandro“ – za „ahoj“ se čárka nepíše
  – „29-30.10.2022“ má být „29. – 30. 10. 2022“
  – „Kompletní seznam obchodů najdeš na našem webu.“ – lepší, než odkazovat ze „zde“, ale vylepšil bych „na našem webu xyz.cz“
  – pěkný design, to se k tématu hodí
  – informativní
  – dobré výzvy k akci
  – dobrý odkaz na Vánoce

 2. Background newsletteru je pěkný, hravý a výrazný k obsahové stránce newsletteru. Až na pár typografických chyb nemáme co vytknout. Hodně pěkných fotek i vyzývavý text – za nás palec nahoru.

 3. Moc se nám líbí design, vybraný font a hlavně nabádání čtenáře k nákupu dárků na Vánoce. Přepsali bychom ale v nadpisu u času dvojtečku, aby bylo zřetelnější, že se jedná o čas a v těle Newsletteru („Přijď 29-30.10.2022…”) bychom dopsali tečku za 29 (v nadpisu není třeba kvůli formátu, ale tady už ano).
  Hezky zvolené fotky i forma textu. Newsletter obsahuje veškeré náležitosti.

 4. Veľmi prijemný vzhľad, myslím že dokáže zaujať, boli správne vyznačené dôležité dátumy a slová. Občas sa tam však vyskytla nejaká chyba ale celkovo to hodnotíme pozitívne

 5. Newsletter je poutavý a obsahově správný, pěkný design a rozložení fotografií. Vytkla bych akorát pár typografických chyb jako napsání data — chybí vám za dnem tečka a u dat se nepíše spojovník, ale pomlčka. Pak taky pozor na jednoznakovky na konci řádku a občas si nejsem jistá slovosledem. Jinak ale pěkná práce.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..