6 thoughts on “Tým 3: Povaleč – Reportážní rozhovor

  1. Krásná práce. Reportérka zněla jako naprostý profesionál a celkově obě strany měly moc pěkný projev. Rozhovor byl příjemný na poslech a vhodně zvolená znělka to celé jenom podtrhla. Není co vytknout.

  2. Feedback za tým 6: skvělé uvedení do rozhovoru, jako reálné! Super, že se moderátor představil a představil i hosta. Líbí se nám „ruchy pozadí“. Krásně čistá a srozumitelná řeč, rozhovor byl velmi plynulý.

  3. Tým 2: Skvělá práce se znělkou a úvodním slovem a líbilo se mi, že je znělka použitá i na konci. Rozhovor obsahoval zajímavé informace a celkově se poslouchal moc dobře. Díky projevu reportérky i dotazované všechno působilo přirozeně.

  4. Za tým 4: Rozhovor nás zaujal již ze začátku, kde musíme pochválit práci se znělkou, která je velmi vhodně zvolena a skvěle zasazena. Líbí se nám přiblížení festivalu posluchačům i projev reportérky. Celkově nám rozhovor přišel tak, jak by měl být.

  5. Super práce se zvukem, znělka navnadila posluchače do děje a zároveň hezky celý rozhovor ukončila. Reportérka zněla velmi profesionálně, dobře se poslouchal její hlas. Nemáme co vytknout.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..