10 thoughts on “Tým 3 – PR video

 1. – příjemný a optimistický projev moderátorky
  – jen jsem zmaten: očekával bych záběry na lesní roh, ne na saxofon… stejně tak v podkresu by se hodila spíš skladba pro lesní roh
  – prostřihy na hudebníky video ale i tak pěkně oživily

 2. Je dobré, že název a datum konání je hned na začátku (spoustu lidí totiž věnuje videím pozornost jen pár vteřin). Obsahuje informace jak pro diváky, tak potenciální studenty. Mluvený projev velice příjemný. Zvukový podkres mi ale přišel rušivý (možná ne tak hlasitostí, ale tak nějak rytmem, monotónností-nevím, můj subjektivní vjem). Délka tak akorát :).

 3. Hezké zpracování videa, zajímavé téma a zpracování. Pozvánka obsahuje všechny – pro případné zájemce důležité informace. Velkým plusem je usměvavá moderátorka. Naopak bych zvýšila hlasitost mluveného projevu, které bylo nemálo přehlučeno hudbou v pozadí.

 4. Hezké zapracováne video, libili se mi záznamy hry na hudebním nástrojů. Všechny důležité informace byli zmíněny, ale kvůli hudbě na pozadí kdy mluvila uvaděčka občas bylo špatně slyšet. Jinak skvělé video!

 5. Celkový nápad se mi líbí, jen bych možná název webových stránek přidala i do závěrečného snímku pro ty, kteří tuto informaci ve videu nestačili zachytit. Mluvené slovo je velmi příjemné.

 6. Ve videu zazní důležité informace a není nijak zvlášť dlouhé. Ocenila jsem zapojení hry na nástroj a prostřihy na hudební projev. Mluvené slovo mi přišlo trochu tlumené, občas jsem měla problém zachytit všechno, co uvaděčka říkala a chvilkami i trochu monotónní. Celkový nápad je ale skvělý a video je velmi dobře zpracované.

 7. Ve videu zazní všechny důležité informace a hlavní představitelka má velmi příjemný projev. Jediné co bych změnila by bylo trošku zvýšit hlasitost právě mluveného projevu. Jinak se mi video líbilo a nemám co vytknout.

  1. Ještě je škoda, že se jedná o hornový festival a na všech záběrech jsou saxofony a v hudebním doprovodu zní trubky.

 8. Video je ideální délky – nenudí, ale zároveň není moc krátké, upoutává pozornost. Video ideálně odpovídá události. Vyvolává pocit tradice a zapojenosti celého obyvatelstva do hornové hudby. Kolegyně Eliška Krůčková má velmi příjemný verbální projev, jako vždycky 🙂

 9. Video vyvolává pocit tradice, což je pozitivní vzhledem k tématu hornové hudby, která pro Česko tradiční je. Co videu ubírá je provázení dějem v podobě mluveného slova od uvaděčky. Jeho způsob a zasazení do prostoru na modrých židlích kontrastuje s jemnými záběry na noty a nástroje. Má tedy až rušivý dojem. Záběry hry na nástroj a notový podtext působí, jak jsem již zmínila, tradičně a jemně což se k festivalu hodí. Na závěr uvedené datum konání je relevantní pro PR video. Shrnutí: Video by mě, tedy jako diváka videa, rozhodně na festival nepřilákalo.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..