Tým 4 – Fashion Week: PR článek

Událost hýbající světem módy

10. ročník slavného festivalu Mercedez-Benz Prague Fashion Week určující módní trendy i letos nabídne exkluzivní přehlídky významných návrhářů a jejich často až kontroverzní modely. Návštěvníci se mohou těšit na ikony české i slovenské módní scény.

Co je MBPFW?

Mercedez-Benz Prague Fashion week patří mezi největší módní události v České republice s mezinárodním přesahem. Je součástí sítě fashion weeků, které se konají pod záštitou Mercedez-Benz po celém světě. Jedná se o kulturní platformu, díky které Praha ožívá designem a módou. Týden módy se každoročně koná na jaře a na podzim. MBPFW klade důraz na obnovu lokálního průmyslu a řemesel se záměrem propojení světa módy, designu, umění a businessu. Oslovuje nejen slavné návrháře, ale dává také příležitost studentům českých uměleckých škol. Umožňuje tak novým designérským talentům prezentovat jejich tvorbu před širokou veřejností.

Co bude hlavním programem letošního podzimního fashion weeku?

Stejně jako v předchozích ročnících se i letos představí široká škála českých a slovenských módních osobností. Hlavní program je vyčleněn od soboty do úterý. Fashion week zahájí Dominika Kozáková se svou novou kolekcí, ve které klade důraz především na udržitelnost materiálu. Následovat bude vítěz letošního ročníku soutěže VAN GRAAF Junior Talent Tomáš Němec pod vedením profesorky Liběny Rochové z ateliéru designu oděvu a obuvi na UMPRUM. I ona bude prezentovat svoji kolekci s názvem Inside 23. Další hostující osobností bude slovenská návrhářka Vanda Janda, jejíž kolekce je inspirována především ženami, divami a kinematografií.

 

Kde a kdy se bude akce konat?

MBPFW proběhne od 3. – 9. září, letos netradičně v Mystic Skateparku Štvanice.

Lístky na jednotlivé přehlídky zakupte prostřednictvím stránek GoOut.

Pro podrobnější informace o hlavním i doprovodném programu navštivte webové stránky festivalu.

5 thoughts on “Tým 4 – Fashion Week: PR článek

 1. – nadpis bych volil poutavější
  – dlouhé odstavce bych rozdělil
  – odkaz na zakoupení vstupenek by měl vést (i) z „GoOut“, na stránky festivalu z názvu stránek
  – do článku by se hodily i citace (ty v TZ jsou velmi dobré, proč je nepoužít i zde?)

 2. PR článek je hezky přehledný a obsahuje všechny důležité informace. Nechybí ani důležité odkazy. Možná mohl být zvolen trochu poutavější titulek a první odstavec, ale celkově článek působí dobře.

 3. PR článek se nám velmi líbí, není nudný, obsahuje všechny potřebné informace, zaujme. Příště by se třeba dala zvolit forma krátkého příběhu, aby článek ještě více čtenáře nažhavil, ale to je detail.

 4. Oceňujeme rozdelenie informácií do odsekov a použitie tučných písmen, dáva to textu prehľadnú formu. Článok obsahuje všetko čo má, možno by sme zvolili pútavejšiu fotografiu, inak super.

 5. Článek je výstižný a jasný. Bohužel nás nedokázal nějak více zaujmout.
  Zahrnuje všechny důležité informace a to je podstatné, jen bychom zvolili poutavější formu.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..