6 thoughts on “Tým 4: Metronome – Newsletter

  1. Newsletter je velmi hezky a kompaktně graficky zvládnutý a odpovídá vizuálnímu ladění festivalu.
    Texty by možná mohly být lépe rozložené a více velikostně rozlišené tak, aby byly zvýrazněny ty nejdůležitější informace. Po informační stránce je newsletter poměrně stručný a dá čtenáři jen ty nejdůležitější informace. Ty by ale klidně mohly být doplněny odkazy s rozšiřujícími informacemi. Dále by zde také mohla být zvýrazněna informace o možnosti koupení lístků.

  2. Velice kreativní a detailně zpracovaný newsletter. Zaujali nás hezké barevné kombinace a kreativní zpracování. Kdyby bylo na nás, změnili bychom barvu zeleného písma vzhledem k podobnému pozadí.

  3. Newsletter vypadá velmi profesionálně. Barevná kombinace je za mě vhodně vybraná a nepůsobí rušivě. Co se obsahu týče, z newsletteru se dozvím všechny potřebné informace, které mě mají na festival nalákat. Přijde mi vhodné i uvedení odkazu k prokliknutí na detailnější informace o programu. Velmi pěkně zpracováno!

  4. Kombinace barev, tvarů a stínů je v tomto případě harmonická a působí esteticky. Obzvlášť se nám líbí dodržení pravidelného tvaru trojúhelníku, který vytváří jakýsi rytmus či metronom. Newsletter poskytuje všechny klíčové informace bez zbytečného balastu. Jediným nedostatkem je absence přímého odkazu na stránku s celým line-upem (místo použití slova „zde“).
    (tým 6)
    Skvělá práce!

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..