4 thoughts on “Tým 4: Metronome – Reportážní rozhovor

 1. – pěkný předěl po úvodu
  – pozor na práci s mikrofonem v závěrečné části
  – informačně hodnotné a zajímavě podané
  – k poznámkám k názorům na natáčení na místě: Festival se teprve bude konat, což je i v rozhovoru zdůrazněno, a tak dát podkres z festivalu by bylo nedůvěryhodné
  – pozor na intonaci při kladení otázek

 2. Na začátku pozvánky jsme si říkali, proč má asi reportáž takhle dlouhou stopáž, ale nenudili jsme se a chápeme, že když chcete zahrnout všechny podstatné informace, včetně osobní zkušenosti s festivalem a informace ohledně druhů a cen vstupenek, příliš to zkrátit nešlo. Informace, které zazněly byly stěžejní pro ty, kteří třeba ještě s nákupem váhají. Reportér je profesionální a má příjemný projev, ani dobrovolníkův projev není špatný, působí klidným dojmem. Nepochopili jsme klesající momenty na konci.

 3. Na začátku nám chybělo hudební intro, ale následná hudební vsuvka rozhovor také ozvláštnila. Projev obou řečníků je srozumitelný a dobře se poslouchá. Reportáž mohla probíhat i přímo na místě, ale i takto je rozhovor poměrně povedený.

 4. Možná je škoda, že jste nezprostředkovali atmosféru přímo na místě dění a jen jste informovali o tom, jak to bude probíhat. V reportáži nám chyběl nějaký hudební podkres, i když ta hudební vložka se nám líbila. Také nám přišlo, že dotazovaný spíše působí znuděně než nadšeně. Každopádně si myslíme, že jste posluchačům podali potřebné informace.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..