6 thoughts on “Tým 4 – MFF KV: Newsletter

  1. Feedback za tým 1: Newsletter na první pohled zaujme i dobře zvolenou grafikou, zejména kontrastní kombinací barev. Vytkli bychom však větu :„Těšit se můžete na Russella Croweda, který vystoupí se svou kapelou Indoor Garden Party, na Alicii Vikander, která zde představí zahajovací film Královnin Gambit, ve kterém
    ztvárnila hlavní roli.“, kterou bychom rozdělily na dvě (1. Těšit se můžete … . Také na Alicii Vikander …)pro větší přehlednost. Také nám chyběla nám informace o možnostech zakoupení lístků.

  2. Kombinace zvolených fontů působí poutavě, stejně jako barevná paleta a rozložení textových částí. Jediné co chybí je bližší informace o koupi vstupenky jak již zmínili ostatní.

  3. Newsletter vypadá graficky fakt super, obsahuje tak akorát informací. Spojení “slavnostní zahájení se odehraje již tradičně ve velkém sálu” zní trochu zvláštně, ale to je jediné co bych vytkla. Tým 3

  4. Feedback za tým 6: na první pohled velmi poutavý newsletter, graficky krásně zpracovaný. Stručný, ale výstižný, moc chválím zvýraznění poutavých/důležitých informací v textu. Hlavní text by mohl být větším písmem, takhle se trochu hůř čte.

  5. Váš newsletter je veľmi pekne spracovaný. Páči sa nám veľký nadpis a dátum podujatia v kombinácii zelenej a bielej farby, ktoré nás na prvý pohľad zaujali. Zelene zvýraznené slova v texte boli taktiež vhodne zvolené. Informácia, kde si môžeme zakúpiť lístok na festival nám chýbala. (TÝM 5)

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..