6 thoughts on “Tým 4: MFF KV – Reportážní rozhovor

  1. feedback za tým 1: Reportérka měla příjemný projev, který posluchače upoutal a vtáhl ho do děje. Rozhovor působil přirozeně a nalákal posluchače k návštěvě. Jedinou výhradu máme ke znělce, která byla příliš nahlas oproti zbytku rozhovoru.

  2. Tým 2: Rozhovor je celkově moc povedený. Reportérka od začátku zněla velmi pozitivně a přátelsky, což mě hned upoutalo a chtěla jsem poslouchat dál. Oceňuji znělku na začátku i na konci.

  3. Slečna má moc příjemný hlas, mluvila srozumitelně, dobře artikulovala, občas jí ulítla hovorová čeština, což je za mě v pořádku. Oceňuji zvukovou stopu na začátku a na konci. Za mě rozhovor splňuje očekáváni. Tým 3

  4. Rozhovor se hezky poslouchal, projevy zaujmuly a vtáhly posluchače do děje. Celkově můžeme říct, že reportáž dokáže nalákat posluchače k navštívení festivalu. Kromě menšího zvukového nepoletí znělky a mluveného slova, moc povedená práce

  5. – pěkná znělka
    – dobrá práce s ruchy
    – „našeho vysílání“ – ale o jaké vysílání jde? Podle toho lze či nelze zařadit vyjádření reportérky typu „tak super“ 😉

  6. Feedback za tým 6: krásný přirozený projev, je moc hezky rozumět. Možná by bylo dobré i krátce shrnout jak festival probíhá, např. hodnocení filmů, jinak velmi povedené.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..