9 thoughts on “Tým 4 – PR video

 1. Úvod s logem a hudbou je velmi poutavý. Vstup moderátorky je nekvalitní a je použito hodně střihů. Moc pěkná je ukázka z nahrávání podcastu.

 2. Hezký začátek s logem a příjemnou hudbou, však bych ji nekombinoval se vstupem moderátorky. Také časté střihy nepůsobí profesionální, stejně jako kvalita video (zvuk, pozadí, obraz).

 3. – pěkné úvodní slovo s animací
  – vhodně zvolená ukázka z nahrávání podkastu
  – škoda horšího záznamu vsunutého projevu (nejen kvalita nahrávání, ale i časté střihy – např. před jmény lidí, kteří byli v podkastech, což navozuje dojem, že si je nezapamatovala a muselo dojít ke střihu (lepší je nahrát celou větu znovu))
  – pozor také na gestikulaci (pro začátek stačí mít ruce volně podél těla)

 4. Moc se nám líbí začátek s úvodní znělkou a logem, to diváka opravdu dovede upoutat. Zajímavý nápad byl i úvodní záběry z kultury doplnit tóny Osudové od Beethovena. Ovšem přechod na mluvené slovo bohužel celkový dojem z videa zkazil. Moderátorce skoro není rozumět a zvuk je velmi tichý. Také neustálé střihy videa na nás působily rušivým dojmem a moderátorce to někdy useklo i část slova. Ukázku z nahrávání podcastu hodnotíme kladně, ale nejspíše by nás video k puštění podcastu nenalákalo.

 5. Ze začátku mě video upoutalo, logo i úvodní záběry s krátkým komentářem a klasickou hudbou v pozadí jsou skvěle zpracované. Přechody na mluvené slovo a reportérku ale zkazily dojem ze začátku, působí neprofesionálně a mluvčí je špatně rozumět. Přijde mi, že kromě těchto záběrů na reportérku je video zpracováno profesionálně, a určitě bych z něj měla lepší dojem, kdyby se i tyto záběry povedlo lépe vyřešit. Téma je skvělé, aktuální a v dnešní době přínosné.

 6. Hlasový projev hlavní představitelky by mohl být výraznější („… s různými osobnostmi z asdfghjk oblastí“, „nebo autor Dramoxu Mihasdfghhjkl“), možná by mohla znít alespoň malinko nadšeně z toho, že s týmem vytvořila podcast. Ve chvíli kdybych viděla, že autoři videa nejsou úplně technicky zběhlí tak okay. Ale ve chvíli kdy vidím, že používají nahrávací studio, tak je mi podezřelé, že si neví rady ani s fade out a fade in zvuku. Nevím proč nemohlo být celé video natočeno v nahrávacím studiu, kde by bylo lepší zázemí a technika a video by tak působilo více profesionálně (zajímavé by napřiklad bylo video ze zákulisí). Cením si alespoň ukázky z nahrávání podcastu.

 7. Loga v podobě GIF je moje slabost, takže se mi moc líbilo na začátku a působí velmi moderně. Podcast je populárním žánrem ve světě již několik let, v Česku ale jenom se začíná poradně rozvíjet. Video mě nalákalo si podcast pustit. Bílá zeď je obecně už trochu nemoderní ani na internetu, ale za aktuálních podmínek je to asi tolerováno.

 8. Logo podcastu na začátku videa i zvýraznění platforem, na kterých je možno si jej poslechnout, shledávám jako pozitivum. Úvodní záběry na kina a vysvětlení kulturního propadu v covidové době za znění Beethovenovy páté symfonie jsou skvělé. Záběry na mluvčí, která má za sebou bílou zeď působí rozklepaně a do videa se nehodí. Její mluvený projev není poutavý a přechody ve videu během mluvení o jednom tématu jsou špatně vyřešené. Změna mluvčího, která přibližuje podcasty byla příjemná, příjemný hlas a věcné informace. Ve videu jsem ale zaznamenala i chybně uvedené informace. Video shledávám za polovičatě zpracované a celkově by mě nepopostrčilo k tomu, abych si podcast pustila.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..