6 thoughts on “Tým 5: Arts sekáč – Newsletter

  1. Newsletter je poutavý a má všechny potřebné informace, které se potřebuji dozvědět, pokud bych se chtěla zúčastnit. Líbí se mi, že je v záhlaví dodržená stejná barva jako v logu spolku. Jen bych nekombinovala tolik fontů. Souhlasím s týmem 6, že bych adresu lokace dala hned k místu konání akce. Hezky zpracované.

  2. Tento newsletter je graficky velmi podařený a myslím si, že zvolený styl prezentace akce je pro její cílovou skupinu velmi sympatický a rozhodně by je na akci nalákal. Informativně mi přijde naprosto dostačující s tím, že na konci jsou přiloženy i všechny případně potřebné odkazy.

  3. Hezky a přehledně zvýrazněné důležité informace, díky nimž má člověk přehled kdy a kde se akce koná. Sjednotili bychom jenom obrazce (kombinace obdélníků a kruhů nám nepřijde vhodná).

  4. Newsletter je vkusně vytvořený a úspěšně láká k návštěvě sekáče. Celkový barevný tón použitý na fotografiích a v designu Newsletteru je esteticky působivý a vytváří harmonickou atmosféru. Bylo by dobré dodržet zásadu jednoduchosti při používání fontu písma, aby byl Newsletter co nejčitelnější. Pro zvýšení srozumitelnosti by bylo vhodné umístit adresu rovnou za názvem lokace(Prostor 39), aby bylo jasné, kde se nachází. Je také vhodné umožnit odhlášení se z Newsletteru a zobrazení v mobilním prostředí. Celkově lze konstatovat, že Newsletter je vizuálně i obsahově atraktivní a rozhodně bychom se rádi zúčastnili. (Tým 6)

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..