6 thoughts on “Tým 5 – Designblok: Newsletter

  1. Tento newsletter je velmi dobře graficky zpracovaný a výstižný. Zvolili jste zajímavou a dobře fungující barevnou kombinaci. Jen nám přijde, že by si klidně zasloužily větší zdůraznění hlavní výstavy letošního ročníku festivalu, které návštěvníky zaručeně přilákají.

  2. Feedback za tým 1: Newsletter vypadá přesně tak, jak bychom si ho u Designbloku představovali. Je trochu kontroverzní díky výběru kontrastních barev, které však naprosto splňují roli poutavosti a jsou i tak v naprostém souladu. Je stručný, poutavý a obsahuje odkaz na všechny důležité položky jako je program, vstupenky, apod. Za nás super.

  3. Za tým 4: Newsletter obsahuje obsahově vše potřebné. Text není nijak dlouhý ani nudný. Graficky vše ladí s letošním designem, který si Designblok zvolil a my tedy asi nemáme přímo nic, co bychom vytkli.

  4. Feedback za tým 3: Velmi se nám líbila zvolená kombinace barev, která dobře ladí s festivalem. Rozložení textu nám přijde trošku nesrovnané a matoucí. Celý newsletter pak působí trochu neuhlazeně. Mohl by se tam dát i QR kód na vstupenky, nebo alespoň informace, kde lze vstupenky zakoupit.

  5. Feedback za tým 6: Newsletter na první pohled zaujme, je hezky barevný, obsahuje všechny potřebné informace a fotografii.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..