6 thoughts on “Tým 5: Designblok – PR video

  1. Perfektně zvolená hudba a synchronizovaný střih. Délka je tak akorát. Jen by to chtělo uvést datum a místo konání a na konci je málo viditelné a krátce ukázané logo. Jinak pecka.

  2. Tým 3: Super práce! Líbí se nám, že střihy jsou synchronizované s hudbou, to videu hodně přidalo. Záběry se občas barevně mění, což také není na škodu. Video není zbytečně zdlouhavé, takže není problém, že by divák neudržel pozornost. Jen by možná mohlo být viditelnější logo akce :).

  3. Skvělá práce s hudbou a střihem!! Dojem z videa moc příjemný a opravdu dokáže nalákat na akci. Jen chybí více informací o akci. Bez popisku by bylo těžké se zorientovat o co jde, jelikož ani logo na konci tam nebylo moc dlouho.

  4. Feedback za tým 6: Moc hezké záběry, dobrý výběr hudby a skvělý střih, ale bohužel tam chybí, jak už bylo výše zmíněno, datum a místo. Jinak super!

  5. Tým 2: Pekné zábery, skvelý strih v súlade s hudbou. Nejaké základné informácie o miesta konaní a dátumu by ale určite ešte niekam pridala, ideálne na koniec videa k logu Designblok

  6. Pěkný střih do hudby a zajímavě zvolené záběry. Takto se dá použít. Jen není patrné, kolik je vaší vlastní přidané hodnoty (to nemusí být nutně špatně, jen to není poznat 😉 ).
    Závěrečnou informaci, že se jedná od Designblok, bych nechal viditelnou déle. Nedozvěděl jsem se navíc, kde a kdy se koná…

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..