6 thoughts on “Tým 5: Designblok – Reportážní rozhovor

 1. Opravdu povedená páce. Posluchač se dozvěděl vše, co potřeboval. Projev obou účastnic byl na profesionální úrovni a celý rozhovor se poslouchal moc příjemně. Ruchy v pozadí také povedené. Jediné, co by se dalo vytknout, je to ticho na konci. Menší chybička při střihu, ale jinak super.

 2. Tým 3: Opravdu velmi dobře provedený rozhovor. Moc se nám líbilo intro a úvod do reportáže, také výstup reportérky a jak dokáže pracovat s hlasem a určitě i ruchy v pozadí, které přidávají na autenticitě. Škoda jen toho konce plného ticha, který se mohl odstřihnout.

 3. Tým 2: Hezký úvod a představení akce, kde si posluchač dozví potřebné informace a zajímavosti o festivalu. Projev zněl přirozeně a profesionálně. Oceňuji i ukončení rozhovoru s obrácením na posluchače. Skvělá práce!

 4. Za tým 4: Rozhovor se nám velmi líbil. Reportérka má skvělý hlas a celý rozhovor se velmi dobře poslouchal. Chválíme detail propojení znělky s mluveným slovem a uvedení dotazované. Obsahově se dozvíme vše, co potřebujeme. Pozitivně hodnotíme také obrácení se k posluchačům ke konci reportáže. Ticho na konci vinou střihu je jen malý, jednoduše odstranitelný detail.

 5. – pěkná znělka
  – výborné uvedení domicilu a redaktorky
  – skvěle zasazené do prostředí
  – dobrá práce s ruchy
  – představení respondentky zapadne v předchozím projevu – více bych oddělil (to je ale detail, projev reportérky je tak dobrý, že v něm vynikají i takovéto drobnosti)
  – v nahrávce je na závěr cca 1,5 minuty ticha – to by bylo vhodné odstřihnout
  – výborný odkaz na sociální sítě

 6. Feedback za tým 6: Celý reportážní rozhovor je povedený, přednes je profesionální a reportérka má hlas, který se příjemně poslouchá a rozhovor poskytuje všechny důležité a zajímavé informace. Nahrávka je delší než by měla být, ale končí ve správný čas, tudíž je zde spíše chyba střihu.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..