9 thoughts on “Tým 5 – PR video

 1. Perfektní nápad na zpracování videa s vhodnou hudbou. Úvod je poměrně dlouhý na to, abych se dozvěděl o co jde.

 2. – perfektní nápad, velmi dobrý střih
  – vhodně zvolená hudba
  – snad jen jediná výtka: Informace o festivalu bych umístil hned za logo festivalu v závěru videa – takto to už vypadalo, že se o festivalu víc nedozvím

 3. +nápadité a vtipné video
  +líbí se nám, že nebylo potřeba použít ani mluvené slovo

  -hůře čitelný text na konci videa

 4. Originální zpracování, splnilo účel zaujmout. Úvod malinko delší než je potřeba. Povedené záběry, vtipné, dívám se dokáže s postavami z videa ztotožnit. Moc krásný!

 5. Úvod dle mého názoru byl příliš dlouhý. Doporučila bych taky vybrat jiný obrázek na pozadí nebo změnit barvu textu pro lepší čitelnost (na konci videa).

 6. Skvělé video, které pobaví a informuje bez nutnosti použití mluveného slova. Na konci nechybí ani webové stránky, na kterých lze nalézt další informace.

 7. Video mi přišlo skvělé – začátek by svižný, scénky pobavily a líbilo se mi jak byly sestříhané, takže jsem si ho pustila i dvakrát:) jen tedy ten konec už mi přišel zbytečně protahovaný (závěrečná scéna a zobrazení názvu předtím, než se přešlo na podrobnější informace), ale chápu, že jste asi chtěli aby vám to sedělo do hudby.

  1. Originální PR video, pěkně sestříhané. Byly zde uvedeny všechny potřebné informace, i když jsem se chvíli bála, že se nic nedozvím.

 8. Z videa je vidět, že účastníci týmu mají zkušenost se stříháním videí. Zase ukázka toho, že filmový festival se může uskutečnit i online. Ideální délka, vtipné video a jako potenciálního diváka – přesvědčilo mě se filmového zúčastnit.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..