5 thoughts on “Tým 5 – Pražské Quadrenniale: Newsletter

 1. – v záhlaví „Quadrenialle“, dále „Quadrienale“… co platí? Nebo je to překlad do různých jazyků? 🙂
  – NL není osobní dopis, tudíž ne „Vás“, ale „vás“
  – Graficky pěkně zpracovaný
  – dobrá výzva k akci
  – „pražské Quadriennale“ – není to název akce? (pak „Pražské Quadriennale“)

 2. Graficky hezky zpracovaný newsletter. V případě textu zarovnání do bloku působí nepřirozeně. Text by mohl, být také rozdělen na více částí, aby nebyl tak jednolitý. Spodní lišta s kontakty na sociální sítě vypadá dobře.

 3. Newsletter je pútavý kombináciou svojich farieb. Páči sa nám spôsob akým je zvýraznená téma ročníku PQ a jej vyzdvihnutie v tele textu. Nebolo by, ale na škodu zvážiť inú vizuálnu formu obsahu. Odskok v treťom riadku je za nás trochu rušivý, ak je cieľom textu vyzerať jednoliato.

 4. Za nás bychom klidně dali více fotografií i natáhli newlstter obashově. Graficky není newlsetter vůbec špatný. Nápis „newsletter“ v záhlaví se nám zdá zbytečný.

 5. Líbí se nám, že je v záhlaví přímo napsáno, o co se jedná. Zvolená fotografie je poutavá a barvy taky fajn. Trošku to ale kazí uspořádání textu, pak také drobné typografické chyby jako jednoznakovka na konci řádku a použitý spojovník místo pomlčky u data, to jsou ale detaily. V zápatí jsou fajn prokliky, chybí tu ale věta o odhlášení z newsletteru.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..