5 thoughts on “Tým 6: Bohemian Perfection – reportážní rozhovor

 1. Celý rozhovor působí velmi autenticky, díky výběru místa – ruch v pozadí. Projev je srozumitelný, působí poměrně přirozeně. Obsahově v pořádku. Skvělé použití znělky.

 2. – pěkně použitá znělka
  – zvuk je trochu zastřený, ale není to vážnější problém, protože tím je zjevné, že je rozhovor natáčen na místě
  – dobrý projev reportéra i respondentky
  – výborné zasazení do místa akce
  – informačně hodnotné

 3. Moc se nám líbí, jak jste si vyhráli s pozadím – přidaný dav. Působilo to daleko aktuálněji než kdybyste využili pouze vlastní mluvy. Taktéž oceňujeme obsah rozhovoru. Předali jste posluchačům zajímavé informace. Jedinou výtkou by opět mohlo být čtení textu, ale ceníme snahu, přirozená mluva u rozhovorů vyžaduje praxi.

 4. Líbí se nám, že se rozhovor zaměřil na vysvětlení samotné organizace. Skvělé hudební intro i hluk v pozadí – oboje dodalo rozhovoru na důvěryhodnosti. zaznělo spoustu zajímavých informací. Oběma aktérům je dobře rozumět, mluví pomalu a příjemným hlasem.

 5. Jak už jsme zmiňovali u některých z předchozích týmu, oceňujeme hudební intro a také outro. Moc jsme se ale nedokázali vžít do atmosféry. Chválíme, že oba aktéři mluvili pomalu a bylo jim rozumět, bohužel ale bylo slyšet že projev byl čtený nebo minimálně nepřirozený. Ale jak jsme psali u některého z předešlých týmů, chápeme, že improvizace není pro každého. Co se týče obsahu rozhovoru, tak asi nemáme co vytknout.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..