6 thoughts on “Tým 6 – Valdemar: PR článek

  1. Feedback za tým 2: Veľmi pekné spracovanie článku. Článok je jasný, stručný a pekne graficky rozčlenený s potrebnými odkazmi. Čítateľa jednoznačne zaujme a oceňujeme kreativitu pri tvorbe. Super práca!

  2. Feedback za tým 1: Velmi zdařilý PR článek! V textu je zmíněné vše důležité a je to napsáno poutavým způsobem. Jako ostatním týmům i se nám líbily nasdílené odkazy nejen na akci, ale i na tvorbu kapely. Za nás článku nic nechybí. Tento PR článek je hezky graficky zpracovaný.

  3. Tento článek se mi líbí po všech stránkách, od propracované grafiky až po zvýraznění důležitých informací a velkého množství odkazů. Opravdu mě článek zaujal a nemám mu co vytknout.

  4. Feedback za tým 3: Určitě velmi kreativní typ zpracování PR článku přes použití záhlaví z webovek Headliner (jen vršek s datem a baterkou telefonu je malinko rušivým elementem). Článek obsahuje potřebné informace a je pěkně napsaný, jen za nás postrádá více lákajících vět, které by zachytily naši pozornost, aby opravdu čtenáře více navnadily událost navštívit.

  5. Velice zajímavě pojatý článek, tým 6 si zde moc pěkně pohrál s kreativitou a vytvořil si vizualizací jejich webových stránek. Zároveň také obsahuje spoustu užitečných odkazů, které se potencionálním návštěvníkům mohou hodit. Text je stručný a obsahuje vše, co by měl.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..