6 thoughts on “Tým 6: Valdemar – Reportážní rozhorov

 1. feedback za tým 1: Hudba v pozadí pěkně doplňuje rozhovor a hlouběji představuje kapelu. Dle našeho názoru začátek rozhovoru není příliš poutavý, mohl by být delší a více uvést posluchače do děje. Rozhovor z koncertu na nás nepůsobí příliš přirozeně a věrohodně. Celkově je ale rozhovor povedený a hezky sestříhaný.

 2. Tým 3: Za náš tým byl začátek reportáže trošku prostší a tolik nás nezaujal, dále už probíhala reportáž v pořádku, velmi dobře sestříhané, hezky vás bylo slyšet i přes ruch v pozadí a hudba byla také velmi pěkně umístěná a zvolená.

 3. Za tým 4: Za náš tým by se hodilo využít jiný začátek reportáže – chtělo by to lepší uvedení. Líbí se nám práce s hudbou v pozadí, díky které může posluchač vycítit atmosféru na místě. Chválíme také představení kapely.

 4. Chybí nám lepší uvedení reportáže, zato hudební prvky hezky doplnily autentičnost a dobře rozdělily jednotlivé části rozhovoru (v některých pasážích ale přehlušily dotazovanou osobu). Jinak moc povedené!

 5. – dobré ruchy
  – pěkná práce s hudbou
  – reportérka by se měla představit a uvést pořad/rádio, pro které natáčí
  – druhá reportérka by neměla používat vyjádření typu „tak jo“ 😉
  – díky práci s hudbou je kapela výborně představena a je zachycena i atmosféra akce

  1. Tým 2: Práce s hudbou v pozadí je provedená moc dobře. Na druhou stranu, projevy reportérek a dotazované pro mě nezněly moc přirozeně. Také bych ocenila nějaké podrobnější uvedení reportáže.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..