Tým 6 – Valdemar: Tisková zpráva

Folk-rocková kapela Valdemar on the Run zve na další koncert

28. 10. 2023

Folk-rocková kapela Valdemar on the Run zve své posluchače na další koncert. Kapela tentokrát vystoupí společně s indie-rockovým s duem Gapochka v pátek
3. listopadu 2023 v pražském klubu Letka.

Na koncertu 3. listopadu v Letce uslyšíš náš repertoár ve zbrusu novém kabátku a tak napůl unplugged, tak si to nenech ujít a doraž se podívat,” vyzývá k účasti frontman kapely Valdemar Shíbal.

Po úspěšném pokřtění debutového EP ‘Už tam budem!’ se kapela Valdemar on the Run opět hlásí na scénu a zve své posluchače na listopadový koncert. Folk-rocková kapela zahraje v pátek 3. listopadu v pražském klubu Letka (Letohradská 44, Praha 7) společně s ukrajinským indie-rockovým duem Gapochka. Vstupenky v předprodeji je možné získat zde.

Valdemar on the Run je folk-rocková kapela s přesahem do pop music, funku a blues. Jejich tvorba se nese ve znamení barvitosti, silných melodií a oduševnělých textů. Hudba této kapely je všechno, jen ne jednotvárná. Kapelu tvoří společně s Valdemarem Shíbalem (ak./el. kytara, zpěv) Roman Šmahlík (bicí, cajon/perkuse), Daniel Páleník (el. kytara) a Daniel Bislimaj (baskytara). V únoru tohoto roku vydali emotivní píseň Domovina, která je věnována lidem bojujícím za svobodu Ukrajiny. V září vydali debutové EP ‘Už tam budem!’, které křtili za společnosti Ondřeje Ládka (Xindl X).

Gapochka /Гапочка je ukrajinské indie-rockové duo, které tvoří Kaťa Gapočka a Yevhen Yakshyn. V roce 2019 vydali album s názvem „Необхідна“ (Nezbytná), které podléhá stylu old-school, post-punk a melodický pop.

Pro další informace pište na adresu: booking@valdemarontherun.cz
Kontaktní osoba: M. S., booking manager

Užitečné odkazy:

6 thoughts on “Tým 6 – Valdemar: Tisková zpráva

  1. Tým 1: Zpráva nás celkově zaujala, obsahuje všechno potřebné a titulek vystihuje celý text. Přijdou nám hodně užitečné odkazy. Možná se nám tam za nás vyskytuje víckrát datum, není to tolik potřeba.

  2. Tým 2: TZ se mi moc líbí a akce samotná mě zaujala. Nemám co vytknout, líbí se mi délka textu a všechny užitečné odkazy. Datum 3. listopadu se opakuje, jak již psali ostatní týmy. Jinak se mi to četlo moc hezky a oceňuji stručnou a jednoduchou citaci. I když nevím, jestli bych jako novinář nechtěla mít tu citaci delší, kdybych z TZ vycházela do článku.

  3. Feedback za tým 3: Celkově se nám vaše práce velmi libí – text je dobře strukturovaný, nadpis výstižný, obsahuje veškeré potřebné informace a oceňujeme funkční odkazy již v perexu. Vytkli bychom vám několikrát opakující se informace (místo a čas konání, EP Už tam budem!) a jak již je zmíněné i v jiných komentářích, tak i neuvedení celého jména booking managera.

  4. Za tým 4: Za náš tým je zpráva jako celek hezká. Obsahuje vše potřebné a dostatečně seznamuje čtenáře s kapelou. Líbí se nám odkazy na veškeré sociální sítě i tvorbu ke konci zprávy, jen bychom místo zkratky „M. S.“ u kontaktní osoby uvedli celé jméno booking managera.

  5. Ceníme dostatečné info o kapele Valdemar i Gapochka, zpráva je stručná a výstižná, titulek rozhodně upoutá. Určitě bychom doplnili celé jméno odpovědné osoby, abych věděla, koho v e-mailu oslovit. Do záhlaví bych dala info, že je to tisková zpráva. Chybí čas konání koncertu, za to místo a datum je tam zmíněno dokonce 3x, to samé i u informace, že vydali EP “Už tam budem” – ta je tam 2x (asi zbytečné opakovat).

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..