8 thoughts on “Tým 7 – PR video

 1. Z tohoto videa jsem opravdu nadšená. Skvělá hudba, sestřih záběrů z festivalu, rozhovor s návštěvníky i grafika. Video je dynamické. Koukla jsem na něj víckrát, jak mě bavilo 😀 Chvilkama pouze neseděl audio záznam respondentů se záznamem vizuálním.

 2. PR video vypadá moc hezky. Střídání různých návštěvníků a záběrů z festivalu je velice povedené. Je skvělé, že celé video je upraveno ve stylu Signal festivalu. Jen jsem nestihla přečíst konečné informace.

 3. – pěkné video
  – jen u respondentů se rozcházel zvuk s obrazem
  – naopak dobře je zvolený přechod mezi pohledem na respondenta a na další záběry
  – u cizojazyčných respondentů by bylo vhodné doplnit titulky
  – závěrečné informace se mi nepodařilo ani zastavit, abych si je přečetl…

 4. Tohle video je vážně skvělý! od výběru různorodých lidí až po efekty písma, které (jak již někdo zmínil) naprosto zapadají co konceptu a skvěle zvolená hudba. Také bych jen přidala nejaký odkaz kde by lidé našli více informací. Ale jinak skvělý.. chvíli jsem přemýšlela, jestli to dokonce není nějaký jejich ofiko video 😀

 5. Páni, tak to je skvělý! Hudba, střih, záběry, lidi, písmo, délka.. Vše zapadá dohromady! Tak by podle mě správné PR video mělo vypadat! Upoutalo mě, zaujalo mě, nadchnulo mě! Určitě bych také nechala déle poslední snímek s datem, ale jinak perfektní!

 6. Skvělý nápad spolu s komentáři návštěvníků prolínat i ukázky. Divák potom má o dost lepší představu o co jde. V další části nás takováto hudba napíná na další ročník festivalu a divák je o to více zainteresovaný tuto akci navštívit. I my jsme toho názoru, že by poslední snímek s informacemi měl být delší. Ale jinak dobrá práce!

 7. Video vypadá skvěle. Komentáře návštěvníků jsou dobrý nápad, diváci se tak dozví čím je Signal zajímavý a proč by ho také mohli navštívit. Líbí se mi jakým způsobem jsou udělané grafické animace textu i informacemi, asociuje to samotný videomapping, takže to s tématem krásně funguje 🙂 Jen bych na konci nechala déle snímek s informacemi o datu a chtělo by to odkaz na nějaký informační kanál (web/ sociální sítě…).

 8. Nejlepší video! Moc se mi líbí komentáře návštěvníků, zvlášť když jsou od různých lidí (jak generací, tak národností). Skvělé záběry, poutavá hudba. Jediné, co mi chybí, je odkaz na stránky, kde bych se mohla dozvědět více. Za mě 10/10.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..