7 thoughts on “Tým 8 – PR video

  1. Moc povedené PR video. Hlas, který nás videem provází se příjemně poslouchá. Kladně hodnotíme také autentické záběry a projev Kim Čong-una, který celé video odlehčil a dokonce nás i pobavil.

  2. Video je zajímavé… Jak už bylo řečeno od dalších týmů, volila bych jinou látku na pozadí. Líbili by se mi i bližší záběry na knihu a třeba i záběr na kus (úryvek) textu. Jinak se mi vše ostatní líbí, hlavně příjemný hlas a za mě i dobře zvolená hudba v pozadí.

  3. Kvalitní video, které provází příjemný hlas. Mluví srozumitelně. Autentické záběry přesvědčují si koupit knihu. Jediné, že bych použila jinou barvu povlečení, třeba černou nebo bílou, na které víc vyniknou červené stránky knihy.

  4. Kvalitní kamera a zvuk, vhodně použité autentické záběry, super nápad s Kim Čong-unem a textem zákazu nákupu vaší knihy. Jediné co bychom vytkli aby to bylo na 100% procent je ten ubrus na začátku. Použili bychom něco jednobarevného a jiný materiál. Jinak se nám to velmi líbilo 🙂

  5. Video musím hodnotit jen kladně, opravdu se mi zpracování moc líbilo. Hlas, který video provází je příjemný a dobře se poslouchá. Jsou zde řečeny všechny podstatné informace a autentické záběry funkčně doplňují představu o obsahu knihy. Přerušení „výpadkem“ a přepnutí na hlášení z KLDR je skvělý nápad. Za prvý mě to jako diváka leknutím probralo a zvýšilo mou pozornost, pak to skvěle dokreslilo představu o tamějším režimu a nakonec mě to celkově pobavilo. Super je také využití toho, že když něco nemáme dělat, chceme to o to víc (viz, „hlavně knihu nečtěte“). Za mě super 😀

    1. PR video je moc povedené – zaujme, uvádí všechny potřebné informace, a také pobaví. Hlas doplňující video je příjemný a srozumitelný. Dobrý nápad přidat záběr Kim Čong-una.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..