8 thoughts on “Tým 9 – PR video

 1. Líbilo se mi profesionální zpracování videa a jeho zasazení do televizního zpravodajství. Video na mě ovšem působí spíše jako televizní reportáž než jako PR video. Líbil se mi projev reportérky i paní psycholožky, ale maminka na mě moc dobrý dojem neudělala. Působí jako někdo, kdo se příliš nezajímá o to, co jeho dítě ve volném čase dělá.

 2. – pěkně udělané studio
  – řekl bych, že vhledem k tématu je projev moderátorky až příliš optimistický, jinak je ale velmi dobrý
  – stejně jako někteří další komentující vnímám rozpačitě zástupkyni matek, která působí dojmem, že se své dceři příliš nevěnuje – a jejím zapojením do videa vytváří dojem, že problém zneužívání dětí po síti se týká pouze (převážně) dětí rodičů, kteří nějakým způsobem selhávají ve výchově; tím může být celé video kontraproduktivní (rodiče, kteří se o děti nestarají, se diskuse beztak nezapojí, a rodiče, kteří mají zájem svých dětí na prvním místě, můžou být odrazeni)

 3. Nápad s televizními zprávami je zajímavý a proslov moderátorky je srozumitelný a zřetelný. Prostředí studia vypadá skoro profesionálně. Výstup maminky byl sice vtipný, ale myslím, že se do videa nehodil. Zároveň si také myslím, že se nejedná o PR video, ale o reportáž.

 4. Nápad s televizními zprávami je zajímavý a proslov moderátorky je srozumitelný a zřetelný. Prostředí studia vypadá skoro profesionálně. Výstup maminky byl sice vtipný, ale myslím, že se do videa nehodil. Zároveň si také myslím, že se nejedná o PR video, ale o reportáž.

 5. Velmi se mi líbí prostředí televizního zpravodajství, vypadá opravdu profesionálně. Oceňuji i to, že se ve videu objevilo více postav. Nemyslím si ale, že se jedná o PR video, nýbrž reportáž, která je ale moc dlouhá. Moderátorka hovoří dobře, respondentky už tolik ne. První rozhovor opravdu ubírá na důstojnosti videa, jak již zmínil Tým 5. Druhá slečna mluví naučeně a proto nezní příliš autenticky.

 6. Maminka Tereza mě rozesmála a mám rada i trochu černý humor, ale nemyslím si, že všechny budou hodnotit danou postavu pozitivně. Moderátorka má příjemný verbální projev a video působí profesionálně

 7. Nevíme jak jste to udělali ale to studio vypadá super a i to že Vás bylo vidět v té obrazovce. Ve videu jsme se dozvěděli všechny důležité informace. Jediné co se nám nelíbilo, byla maminka Tereza, která působila komicky a ubralo to na celkové důstojnosti.

  1. Video bylo skvěle zpracované, hlavně studio. Ale jde spíše o reportáž než o PR video. Moderátorka mluvila zřetelně a zazněly všechny potřebné informace. Jak už uvedly ostatní týmy, výstup maminky byl nepříjemný.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..