Oslovil vás zahraniční makléř?

Způsoby podnikání na kapitálovém trhu jsou různé. Někteří obchodníci s cennými papíry vyhledávají potenciální bonitní klienty po celém světě a kontaktují je telefonicky. Mě tímto způsobem oslovila japonská společnost Sun Worldwide.

Společnost Sun Worldwide z Tokia vyhledává své potenciální zákazníky na internetu. Zaměřuje se na podnikatele a majitele společností, kterým nabízí obchodování na kapitálových trzích na základě jejich rad a doporučení.

Kontakt na mě společnost nalezla na zjednodušené anglické verzi internetových stránek naší skupiny historického šermu. Záhadou pro mne zůstává, jak na základě informací na stránkách uvedených mohli usoudit, že se jedná o bonitního klienta…

Čtěte na Investujeme.cz

2 thoughts on “Oslovil vás zahraniční makléř?

 1. Musím varovat všechny občany před společností Sun Worldwide!
  Je to podvodná firma, která je i registrována ve Spojených státech v registru podvodných firem. Nemají oprávněné licence v tomto směru podnikání, okradou vás a své peníze nikdy neuvidíte.
  Májí veliké zkušenosti s akciovým trhem a tak dokáží člověka perfektně přesvědčit a vymámit peníze. Musí mít vynikající informace i kontakty a vše mají dokonale promyšlené.
  Každý trade trvá obvykle 6 měsíců, potom Vás přesvědčí k nákupu dalších akcií a použijí
  vaše předešlé peníze + nové na nákup nového tradu. Většinou odhadnou skvělý růst akcií
  a tím si získají důvěru „klienta“. Takto prodlužují čas a když chcete své peníze nebo jejich část zpět, nikdy je nedostanete!
  Pokud jste již v podobném „problému“ s touto firmou, můžete sdělit své zkušenosti a přes japonskou ambasádu podat trestní oznámení.
  Š.Mikeš Praha

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..