Partners CZ a Partners SK: Nemají nic společného?

Čeští a slovenští Partners byli založeni přibližně ve stejnou dobu. Užívají shodný název. Jedni dělají „finanční poradenství jinak“, druzí „finančné poradenstvo inak“. Významnými partnery obou jsou AXA a AEGON.

Minulý týden jsem byl pracovně v Bratislavě. V rámci cesty jsem chtěl uskutečnit několik rozhovorů – první o finančně poradenském trhu na Slovensku s Benediktem Froncem, šéfem OVB SK, která je leaderem trhu. Druhý s Jánem Müllerem, šéfem Partners SK, o jejich vzniku a vztahu k českým Partners.

Ještě před cestou na Slovensko mě Jan Majer znovu ujistil, že mezi Partners v Česku a na Slovensku není majetkový vztah. I v rozhovoru z konce května Jan Majer doslova uvedl: „Na Slovensku působí spřátelená firma Partners Group SK. Její šéf Janko Müller prý občas žertuje a mluví o českých Partners jako o své dceřince. Janko nás baví a byznys se mu daří. Jak konkrétně nevím, nestíhám sledovat.“ Totéž mlčky potvrdila i tisková mluvčí Partners SK, s níž jsem domlouval rozhovor s Jánem Müllerem.

Čtěte na Investujeme.cz

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..