Podpora bydlení a stavebního spoření ve volebních programech

Politici se vyjadřují k úsporám a omezením stavebního spoření poměrně často. Stejně tak podpora bydlení, regulace nájemného a startovací byty pro mladé jsou vděčným tématem. Co ale skutečně píší ve svých volebních programech?

Zítra ve 14:00 se otevřou volební místnosti. Zavřou se v sobotu ve stejný čas.[1] Mezitím mají voliči možnost spolurozhodnout o tom, kdo usedne do poslaneckých křesel a kdo bude určovat další směřování nejen české politiky. Jak se ale rozhodnout, koho zvolit? Samozřejmě podle svého vědomí a svědomí. A podle toho, jak odpovídají volební programy (a pokud možno plnění volebních slibů v minulých obdobích) vašemu názoru.

Jedním z volebních témat, které navíc koresponduje se zaměřením serveru Hypoindex.cz, je bytová politika, podpora bytové výstavby a – v poslední době hodně diskutované téma – podpora stavebního spoření. K těmto tématům se politici vyjadřují poměrně často. Již ale mnohem méně toho je napsáno ve volebních programech jednotlivých politických stran. Jak se staví k této problematice současné a pravděpodobné budoucí parlamentní strany?

Čtěte na Hypoindex.cz

Vyšlo též na Důmfinancí.cz

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..