Pohádkové zisky s extrémním rizikem

Rychlý a nenáročný zisk… a pak si již jen užívat bohatství. Takto si řada lidí představuje úspěch na burzách všeho ražení. Vydělat rychle samozřejmě lze – ovšem nikoli bez práce a bez rizika. Kde můžete obchodovat se stonásobnou pákou a dosahovat stonásobných zisků… i ztrát?

Bezpečnost investic

České investiční prostředí se pročistilo. Společnosti zprostředkující obchodování na rozmanitých trzích jsou vesměs seriózní firmy pod již zkušeným dohledem České národní banky. Dnes se již nesetkáte s firmami, jejichž brokeři by přinášeli nelichotivé zkušenosti: „Během svého působení ve firmě jsem vypozoroval, že velká část drobných klientů si ze 4100 USD za 6 týdnů odnášela tak 300 USD!“ (Zdroj: „Máte miliony a nevíte kam s nimi? aneb Zpověď brokera„, 25. 1. 2001)

Posledním, kdo doplatil na praktiky, které se nelíbily České národní bance, byl obchodník Afin Brokers. Státnímu dozoru se nelíbilo zejména „závažné porušování pravidel jednání ve vztahu k zákazníkům a nedostatečně vedená evidence zákaznického majetku“ (Obchodník s cennými papíry Afin Brokers – začátek konce). A tak Afin Brokers ukončil činnost a své klienty převedl k Capital Partners, který jsou členem Burzy cenných papírů Praha.

Čtěte na Měšec.cz

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..