Renata Křemenáková: f.privée splňuje veškeré mé nároky a cíle

Renata Křemenáková vede tým podpory pro bankéře přicházející do f.privée. Její pracovní kariéra ji provedla bankou i finančním poradenstvím. Jak se dostala k podpoře privátních bankéřů opouštějících banky? „Když se Martinu Kovářovi zrodila myšlenka f.privée, oslovil mě,“ říká v rozhovoru.

F.privée. Co si má pod tímto názvem člověk představit?

Základní myšlenka f.privée je starat se komplexně o bonitní klienty v oblasti investic. V f.privée klademe důraz  hlavně na kvalitu celkové služby. Našimi typickými klienty jsou lidé s finančními aktivy v řádech milionů až desítek milionů Kč.

Kdo služby v rámci f.privée nabízí?

Jsou to většinou lidé, kteří pracovali nějakou dobu v bance a mají praxi v oblasti investic. Aby mohlo f.privée dobře fungovat, musí službu nabízet lidé s odpovídajícím  vzděláním, zkušenostmi  a  odborností.

Poradci do f.privée tedy přicházejí převážně z bank a nikoliv  ze sítě  Fincentra či jiných finančně poradenských společností?

Ano, je to tak. F.privée umožňuje šikovným lidem dále pokračovat v jejich kariéře, dále se odborně rozvíjet a koncentrovat se plně jen na oblast investic. Zároveň přináší těmto lidem nezávislost, časovou svobodu, zajímavý výdělek a možnost dosažení skutečné rovnováhy mezi pracovním a soukromým životem. Takto to vidím alespoň já.

Čtěte na Investujeme.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..