Tomáš Knebl: Specializujeme se na penze… a hledáme poradce

Rentia je nová divize finančně poradenské společnosti AWD. Chce se soustředit na oblast zabezpečení na stáří pro retailovou klientelu – především tedy na penzijní připojištění a IŽP. Jaké má plány a jak získá poradce? Odpovídá Tomáš Knebl, generální ředitel Rentie.

Stal jste se generálním ředitelem nové divize AWD – Rentia. Co bude činností této divize, na koho se bude zaměřovat a čím se liší od dosavadní činnosti AWD?

AWD se jako firma se specializuje na privátní finanční poradenství, především pro bonitní klienty. Divize Rentia chce své služby zaměřit spíše na retailové zákazníky, kterým chce pomáhat řešit především otázku soukromého zabezpečení na penzi a s tím související koncepty  ochrany příjmů a ochrany majetku.

Nechceme být desetibojařem ve finančním poradenství, tak to můžeme vidět u většiny ostatních firem na trhu. Chceme se opravdu specializovat na to nejdůležitější, co každý člověk potřebuje, a to je penze. V tom chceme skutečně na trhu vynikat.

Když takto hovoříte o tom, čemu se chcete věnovat, tak to spadá v podstatě do činnosti všech finančně poradenských společností, které také mají jako první a hlavní bod zajištění na stáří. V čem se od ostatních finančně poradenských společností budete odlišovat?

Rentia se bude odlišovat především v tom, že klient bude dopředu přesně vědět, co může od konzultanta Rentia očekávat. Nikdo si nebude hrát na profesionální poradenství. Vše bude velice transparentní a srozumitelné. Ta specializace na jednu disciplínu, to bude přesně to, čím se Rentia bude odlišovat.

Čtěte na Investujeme.cz

2 thoughts on “Tomáš Knebl: Specializujeme se na penze… a hledáme poradce

  1. AWD chce řešit zabezpečení lidí na penzi? A samozřejmě pomocí IŽP, jak by ne, když z toho mají největší provize. Chudáci klienti, na staré roky půjdou o žebrácké holi.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..