Velká sázka o malý úrok

Vsadit se dá téměř na cokoli: nastávající volby, další prezidentova eskapáda či … budoucí úrokové sazby hypoték. A o úrokové sazby se vsadil Petr Stuchlík, generální ředitel Fincentra, s Petrem Svobodou, ředitelem pobočky Hypoteční banky. Kdo měl lepší odhad?

Nedávná audience prezidenta Miloše Zemana u britské královny Alžběty II. vedla vypsání kurzů na porušení etikety. Nejvyšší kurz 750 : 1 byl na to, že český prezident „při diskuzi s královnou Alžbětou II. požádá o popelníček a zapálí si“. Navzdory nevázanému kouření na slavnostní večeři u čerstvého nekuřáka čínského prezidenta Si Ťin pchinga se sázející (naštěstí) pohádkové výhry nedočkali.

Každá sázka není tak napínavá a ani výhry nemusí být nikterak závratné. A mnohdy sázka nepotřebuje ani prostředníka v podobě sázkové kanceláře. To je případ i sázky mezi zakladatelem a generálním ředitelem finančně poradenské společnosti Fincentrum Petrem Stuchlíkem a ředitelem pobočky Praha 1 Hypoteční banky Petrem Svobodou. Předmětem byl budoucí vývoj úrokových sazeb hypotečních úvěrů.

Čtěte na Hypoindex.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..