Velká sázka o malý úrok

Vsadit se dá téměř na cokoli: nastávající volby, další prezidentova eskapáda či … budoucí úrokové sazby hypoték. A o úrokové sazby se vsadil Petr Stuchlík, generální ředitel Fincentra, s Petrem Svobodou, ředitelem pobočky Hypoteční banky. Kdo měl lepší odhad?

Nedávná audience prezidenta Miloše Zemana u britské královny Alžběty II. vedla vypsání kurzů na porušení etikety. Nejvyšší kurz 750 : 1 byl na to, že český prezident „při diskuzi s královnou Alžbětou II. požádá o popelníček a zapálí si“. Navzdory nevázanému kouření na slavnostní večeři u čerstvého nekuřáka čínského prezidenta Si Ťin pchinga se sázející (naštěstí) pohádkové výhry nedočkali.

Každá sázka není tak napínavá a ani výhry nemusí být nikterak závratné. A mnohdy sázka nepotřebuje ani prostředníka v podobě sázkové kanceláře. To je případ i sázky mezi zakladatelem a generálním ředitelem finančně poradenské společnosti Fincentrum Petrem Stuchlíkem a ředitelem pobočky Praha 1 Hypoteční banky Petrem Svobodou. Předmětem byl budoucí vývoj úrokových sazeb hypotečních úvěrů.

Čtěte na Hypoindex.cz

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.