Vlaďka Cisarzová: Hlavním lákadlem pro poradce je akciový program

Finančně poradenská společnost Sirius Finance chce do konce příštího roku mít 400 poradců. „Na trhu není firma, která by měla v rámci akciového programu připravené, že až 65 % firmy budou vlastnit lidi, kteří ji tvoří,“ říká k akciovému programu Vlaďka Cisarzová, generální ředitelka Sirius Finance.

Odešli jste z Partners a založili jste si vlastní firmu, respektive přidali jste se k firmě Sirius. Co vás vedlo k odchodu z Partners? 

Důvodů bylo několik a u každého to bylo trošku jinak, ty stěžejní důvody však spočívaly v tom, že jsme další směřování firmy viděli poněkud jinak, než stávající majitelé firmy, takže jsme se rozhodli odejít. Chceme i nadále fungovat jako finančně poradenská společnost a ta musí být nezávislá na jakémkoliv poskytovateli finančních produktů, musí mít jasnou proklientskou filozofii a hodnoty, ze kterých jsme nechtěli ustoupit.

Novou filozofií původní firmy je budovat finanční instituci (vlastní investiční společnost, vlastní pojišťovna a další), což se neshoduje s tou naší. Takže přejeme hodně štěstí a úspěchů a vydáváme se vlastní cestou, na které se budeme věnovat tomu, co máme rádi a zůstáváme věrní našim hodnotám a profesi.

Jak dlouho připravujete vznik Siria? Řada z vás odešla již počátkem tohoto roku…

…počátkem roku ne…

…Vít Mikolášek…

Jo, Víťa. Vítek ano, odešel v lednu, ale nikoliv do Siria. Fungoval a do teď funguje jako hlavní právník holdingu tibiQ. Nebylo to tak, že by skončil v Partners a vstoupil hned do Siria, to v žádném případě.

Čtěte na Investujeme.cz

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.