Zvyšte si důvěryhodnost: Registrujte se!

Finanční poradenství je o důvěryhodnosti. Kdo nebudí před klientem dojem důvěryhodného člověka, neuspěje. Na internetu je to stejné. Není primárně důležité, zda je diskutující anonymní či podepsaný, jde o to, zda je důvěryhodný. Na Investujeme.cz je jedním z prostředků zvýšení důvěryhodnosti registrace.

Diskuse bez cenzury?

Osobně jsem bytostně proti cenzuře. Té jsme si za dob rozvoje socialismu užili dost. Investujeme.cz navíc navštěvují převážně inteligentní lidé z řad finančních poradců, obchodníků s cennými papíry, bankéři a další odborníci. Ti by měli, a v naprosté většině tomu tak skutečně je, ovládat naplňovat pojem cenzuře blízký: autocenzuru.

Zejména rozohní-li se vášnivá diskuse, a ta se rozohní, zdá se, vždy, objeví-li se v článku některé z klíčových slov „OVB“, „Partners“, „Fincentrum“, „Kapitol“, „ZFP Akademie“ a v poslední době „Štork“, jsem některými diskutujícími vyzýván k cenzuře (promazání, zakázání apod.) napsaných příspěvků. Vždy žadateli trpělivě vysvětluji i další důvody, proč k zásahu nechci přistoupit.

Čtěte na Investujeme.cz

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..