Citibank – nový Online

Minulá verze internetového bankovnictví Citibank podlehla náporu kritiky a banka zavedla novou, šikovnější. V čem může beze studu konkurovat tahounům přímého bankovnictví a v čem naopak tkví největší slabiny Citibank Online? Zaznamenala prvenství mezi všemi!

Internetové bankovnictví Citibank se nesnaží oslnit poutavou grafickou podobou, namísto toho sází na stručnost a jednoduchost. Uživatele přivítá bílá obrazovka s pěti grafickými ikonami (připomínajícími ikony „grafické“ verze minulé aplikace), logem banky a velkým nadpisem „Citibank Online“. Tím jsou grafické síly vyčerpány a můžeme se věnovat obsahu.

Citibank Online - úvodní stránka

Přihlášení

První přihlášení do nové aplikace skrývá pro uživatele minulé podoby internetového bankovnictví menší svízel – své naučené H-PIN (přihlašovací heslo) mohou zapomenout, ale vzpomenout si musí na PIN platební karty. Jinak se mohou marně snažit proklatě dlouho – ano, až na občasnou nutnost nového načtení přihlašovacího dialogu nedojde k žádné komplikaci typu zablokování přístupu účtu, která by znemožnila vstup neoprávněné osobě.

Čtěte na Měšec.cz

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..